web analytics
Čvc 252012
 

Psala jsem už, že na STV (Slovenská televízia) běží každý pracovní den reprízy mého oblíbeného programu o vaření „S Italem v kuchyni“. Kdo má chuť jít s Italem na dovolenou, jen tak prstem na ovladači, má možnost. Každé úterý dává česká Prima nové prázdninové díly tohoto programu pod názvem „Léto s Italem“.

Emanuele cestuje do svého rodiště, do Itálie. Po cestě si dělá přestávky na zajímavých místech. Někdy jen tak v přírodě, jindy u svých přátel. Uvidíte nejen krásné výhledy na okolní přírodu, ale i výrobu sýra či domácích těstovin. V dodávce si s sebou vozí malý gril i plynový sporák. K tomu pár hrnců, pánev, no a samozřejmě základní suroviny. Je radost se dívat, jak z úplně jednoduchých věcí, venku v přírodě, dokáže vykouzlit zajímavé jídlo. Už na pohled to vypadá skvěle. A určitě i chutná.

mediterrean food

Celou cestu vypráví. Kudy prochází, co je kde zajímavé. Jak se kde žije. Jaké jsou místní zvyky.

Pokud se chcete dozvědět více, nejen o italské kuchyni, ale také o samotném Itálii, stačí si v úterý večer naladit Primu.

Tak hurá do Itálie! A šťastnou cestu!

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..