web analytics
Dub 152012
 

Slovenská televízia (či Rozhlas a televízia Slovenska? – Kdo se má v těch tunelech vyznat) dnes uvedli na obrazovku nový program. O co jde?
Také jsem byl na to zvědavý, programy tohoto typu se u nás sledují.
hurá do záhrady
Jako ve srovnání se Superstár či všemi těmi růžovými zahradami a bílými plášti to jde, ale jsem přemýšlel celý program (naštěstí netrvá dlouho), komu je určen. Slovník, provedení, zkratky, zdá se že novým mladým majitelům domů v satelitech. Chlap furt v práci, žena se nudí, zahradu by to chtělo na „japonský způsob“. Nějaké informace, které by zaujaly diváka, škoda je zveřejňovat, vždyť tento druh diváků je i tak nevyužije. Možná je to dobře, protože jinak by si každý majitel stromu, který má v prsní výšce průměr 80 ​​cm, je pokácel sám …

Kdo je odkázán jen na slovenskou televizní produkci (lituji je), tak se lze při tomto programu poučí a zabaví. Kdo má možnost sledovat programy podobného rangu od (zahraniční) konkurence, zřejmě v ušetřeném čase se bude věnovat své rodině. Nebo své zahradě.

Odpověď na otázku, co tímto programem STV sleduje a komu je určen, přišla v závěru programu. Program byl financován z příspěvků ministerstva kultury. Tedy z daní zase dali práci někomu, kdo se řídí heslem: Kdo umí, umí, kdo neumí, tak to učí.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..