Hurá do záhrady

Slovenská televízia (či Rozhlas a televízia Slovenska? – Kdo se má v těch tunelech vyznat) dnes uvedli na obrazovku nový program. O co jde?


Také jsem byl na to zvědavý, programy tohoto typu se u nás sledují.
hurá do záhrady
Jako ve srovnání se Superstár či všemi těmi růžovými zahradami a bílými plášti to jde, ale jsem přemýšlel celý program (naštěstí netrvá dlouho), komu je určen. Slovník, provedení, zkratky, zdá se že novým mladým majitelům domů v satelitech. Chlap furt v práci, žena se nudí, zahradu by to chtělo na „japonský způsob“. Nějaké informace, které by zaujaly diváka, škoda je zveřejňovat, vždyť tento druh diváků je i tak nevyužije. Možná je to dobře, protože jinak by si každý majitel stromu, který má v prsní výšce průměr 80 ​​cm, je pokácel sám …

Kdo je odkázán jen na slovenskou televizní produkci (lituji je), tak se lze při tomto programu poučí a zabaví. Kdo má možnost sledovat programy podobného rangu od (zahraniční) konkurence, zřejmě v ušetřeném čase se bude věnovat své rodině. Nebo své zahradě.

Odpověď na otázku, co tímto programem STV sleduje a komu je určen, přišla v závěru programu. Program byl financován z příspěvků ministerstva kultury. Tedy z daní zase dali práci někomu, kdo se řídí heslem: Kdo umí, umí, kdo neumí, tak to učí.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..