Voda pro kancelář

Teplé léto dává našemu tělu dost zabrat. A pokud zrovna nemáte dovolenou a musíte pracovat v uzavřené kanceláři, tak láhev s vodou je vaším věrným společníkem. Zejména pokud nefunguje klimatizace, kuchyňka vedle je v přestavbě a práce je moc a moc.
 

Přesně do podobné situace jsme se dostal nedávno. Získal jsme zakázku ve firmě, která převzala některé budovy v konkursní dražbě. Současně s rozbíháním výroby a prodeje se budovalo zázemí firmy a samozřejmě, že ne vše fungovalo tak, jak bychom si přáli.

Naštěstí vedení firmy si uvědomilo, že i když voda z kohoutku není zrovna nejkvalitnější, lidé musí pít vodu a zařídilo vše potřebné. Obrátili se na specializovanou firmu a zabezpečili pro nás nejprve dodávku balené vody a současně objednali i výdejní stroj na pitnou vodu a filtry na vodu.

water-bottles

Voda z vodovodu je pro mnohé z nás úplnou samozřejmostí, ale rozvody pitné vody v delší dobu nepoužívaných budovách mohou její kvalitu ovlivnit. Filtry na vodu řeší problém dostupnosti kvalitní pitné vody pro zaměstnance a současně zvyšují produktivitu práce i samotné nasazení všech zaměstnanců i v těch největších teplech. Pokud se firma obrátí na dodavatele www.fontana.cz s full-servisem, není problém zařídit vše potřebné od druhého dne, počínaje balenou vodou v PET lahvích, přes výdejníky pramenité vody v barelech po úpravu vlastní pitné vody přes filtry na vodu.

I když za pár dní už klimatizace v kancelářích jela a práce šal lépe od ruky, pitná voda zůstala stále na našich stolech. Klimatizace totiž odstraňuje vlhkost ze vzduchu a to vše vysušuje lidské tělo, i když je teplota v místnosti mnohem nižší, než venku na slunci. Proto lidé musí stále pít a voda z kohoutku tak přijde stále ke slovu.

Nosit balenou vodu se ne každému chce a ani firma nechce vždy kupovat pramenitou vodu v barelech. Ovšem výdejní automat na vodu a filtr na vodu je ekonomickým řešením pitného režimu v organizacích a prospěje nejen zdraví lidí, ale i celkové produktivitě práce. Zejména, pokud je společnost připojena na veřejný vodovod anebo má vlastní zdroj vody. Pak opravdu stačí si pronajmout výdejní automat, připojit přes filtr na vodu k vodovodnímu potrubí a máte vystaráno. A postaráno o zdraví svých lidí.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..