Nedokážete zhubnout sama?

Málo spánku a hodně práce, jídlo jen pamlsky a večer obrovská porce. To jsou jen některé důvody, jenž se podepisují na váze našeho těla vyšší, než bychom si sami přáli. Dnes mají tento problém ženy stejně, jako muži, jakkoli se dříve předpokládalo, že sklon k obezitě mají především ženy. A když přijde poznání, že máme problém nejen se svým šatníkem, ale i s některými lidmi a zejména samotná chůze začíná být problém, hledáme účinná řešení.

Protože těch neúčinných jsme už vyzkoušeli celou řadu. Různé diety a zaručené recepty, po kterých bylo konečným výsledkem po krátkém čase zhubnutí ještě více kilogramů na našem těle, než na začátku. Je to až s podivem, že různé časopisy s železnou pravidelností přinášejí začátkem léta „zaručená“ řešení na snížení váhy i objemu těla, že každoročně je vyzkouší mnoho žen a vždy se nedostaví výsledky, ale pořád každý rok to zkouší zas a zas. Redakce i lidé. Není načase nechat plavat tyto nesmysly a začít opravdu pracovat na své váze a svém zdraví?

Pokud nedokážete zhubnout sami, nastal čas obrátit se na odborníka. Tím je v tomto případě výživový poradce, se kterým proberete nejen to, kolik denně sníte, ale zejména co jíte. Který vás naučí číst. Číst si složení potravinářských výrobků a co který pojem znamená pro vaše tělo. Který vás naučí, že přes den si zkrátka musíte najít čas na své jídlo, protože žádná práce není tak důležitá, jako vaše zdraví. Každý člověk je jiný, proto je důležité správně určit potřebné změny v jídelníčku, které povedou k cíli. O těch univerzálních z magazínů už víte, že nefungují.

Důležité je si uvědomit, že nemůžete zhubnout za týden to, co jste nabírali léta. Určitě ne zdravě. Totiž zdravé a dlouhodobé hubnutí má svá pravidla a zákonitosti a ty nelze obelstít. Každý takový naivní pokus konči jo-jo efektem a o to vám asi nejde, že?

Pokud to se svým zdravým hubnutím myslíte opravdu vážně a nedokážete zhubnout sami, zkuste to s odborníkem, ke kterému se můžete objednat zde.
 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..