Prémiové superpotraviny

Lidé už odpradávna využívali léčivé byliny. Ať už to bylo na posílení organismu nebo, v případě onemocnění, na jeho vyléčení. Opravdu, věděli jste, že na každou nemoc existuje v přírodě nějaká bylinka? Dokonce někteří tvrdí, že se může z louky či lesa přestěhovat k vám, na vaši zahradu, jen aby vám byla nablízku. A samozřejmě v případě onemocnění vám i pomohla. Jediný háček je bohužel v tom, že dnes ne každý vlastní zahradu a léčivé bylinky jsou stále vzácnější i v samotné přírodě. Proto, když se před časem začali i u nás objevovat skoro zázračně působící superpotraviny, mnozí si je do své zahrady hned vysadili. A víte, které byly ty úplně první? No přece sazeničky kustovnice čínské, zvané Goji.

Pěstovat Goji v našich podmínkách zkoušeli už jistě mnozí. A mnozí se dočkaly i ovoce. No úroda těchto jedinečných plodů není až tak velká jako v jejich původní domovině a po usušení sotva postačí pro jednoho člena rodiny. Pro dobrý pocit to určitě stačí, pokud však chceme posílit zdraví celé rodině, je dobré zajistit si již usušené plody Goji, případně unikátní koncentrovanou šťávu. Nejlépe v bio kvalitě. Tak si budeme jisti, že dostáváme do těla všechny důležité složky, které tato superpotravina obsahuje.

Mladý ječmen versus ječné kroupy

Ječné kroupy jedli už naši praprarodiče. A přestože obsahují množství cenných látek, máme dnes možnost využít z ječmene i cosi víc. V ekologicky čistém prostředí totiž Mladý ječmen již při svém růstu shromažďuje ohromné ​​bohatství. Živá zelená hmota je tak opravdovým elixírem zdraví. Svým obsahem vzácných vitamínů, minerálů či aminokyselin pomáhá nám zdraví nejen posílit, ale dokonce i léčí některá onemocnění. Počínaje vyrovnáváním acidobazické rovnováhy, přes léčbu zánětů či regulaci cukru v krvi.

Chlorella – zelené zdraví

K zeleným zázrakům oporou našemu zdraví patří i Chlorella. Tato sladkovodní řasa v sobě skrývá kromě chlorofylu i vzácnou energii slunce. A přestože jí samotné se daří nejlépe v čistém prostředí, naše tělo doslova uklidí. Je tak vhodná při detoxikaci, ale zároveň je schopna dodat tělu komplex posilujících látek. Právem tedy patří mezi nejkvalitnější superpotraviny na trhu. Tuto zázračnou potravinu si však už doma bohužel vypěstovat neumíme. Ale ani další superpotraviny jako Cordyceps či vzácný Agranový olej.

chlorella

Superpotraviny snadno a rychle

I když si tyto superpotraviny nedokážete vypěstovat na vlastní zahrádce, nezoufejte. Internetový obchod www.puntura.cz to udělá za vás. Dokonce se postará o to, aby vybrané superpotraviny byly ty nejkvalitnější na našem trhu. Všechny jsou baleny v lahvích z tmavého skla. A budou vám doručeny do tří pracovních dnů přímo na váš stůl. Cesta za zdravím ještě nikdy nebyla tak snadná.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..