Kuchyňky pro malé hospodyňky

Pokud vaříte nedělní oběd a motá se vám „pod nohama“ vaše malá slečna, dcera či vnučka, můžete se na vše dívat dvěma způsoby. Buď jako na překážení a zdržování od práce anebo jako na možnost předat své zkušenosti s prací v kuchyni vaší následovnici a podpořit její zájem o domácnost a rodinu.

Ovšem mít smaltované hrnce oprýskané a plechové zohýbané nechce žádná kuchařka. Ani kachličky zašpiněné neopatrným používáním mixéru. O ostrých nožích ani nemluvě. Jak tedy podpořit zájem o vaření a pečení a uchovat si své nádobí i duševní zdraví v neporušeném stavu?

dětská kuchyňka Nejlepším řešením je pořídit malé princezně její vlastní „pracoviště“, kde se může realizovat bez rizika zničení nádobí nebo ublížení si. Místo, kde může být „paní domu“ královnou. Její dětská kuchyňka napodobí vaši velkou kuchyň a umožní vyzkoušet si každodenní práci hospodyňky.

Dětské kuchyňky můžete koupit v různých provedeních. Někdo dává přednost modernímu stylu, jiný zase klasickému. Ať zvolíte jakýkoliv model, dětská kuchyňka bude ozdobou dětského pokojíčku. Udělá radost každé holčičce a zřejmě i její mamince, která nebude muset tak často uklízet svoji kuchyňku.

A tak vaření obědu, pečení bábovky nebo servírovaní odpolední kávy si může mladá dívenka formou hry vyzkoušet za pomoci dětské kuchyňky plně vybavené vším potřebným pro kouzla v kuchyni. Dokonce i kluci mohou podlehnout kouzlu malé kuchyně. Vždyť kolik skvělých kuchařů jsou právě muži?

Dětské kuchyňky se všemi spotřebiči, které se vyskytují v každé skutečné kuchyni, věrně napodobují činnost dospělých kuchařek a přístroje jsou napájeny bateriemi, aby co nejvíce připomínali skutečné vzory. Dopomáhají tomu reálné zvuky vaření nebo smažení. Vše je doplněno věrnými napodobeninami talířů, příborů a dalšího drobného nádobí a kořeniček.

Kvalitní výrobky firmy Step2 jsou dodávané na náš trh společností StepTwo a patří k nim nejen dětské kuchyňky, ale i pískoviště, hrací domečky a další. Všechny vytvoří prostor pro mnoho radosti vašich dětí.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..