web analytics
Srp 102015
 

Maca Root (česky kořen Maca) je unikátní rostlinou, která má hned několik pozitivních účinků na lidský organismus. Roste v extrémních podmínkách pohoří Andy v Peru a pro své blahodárné účinky je znám stovky let. Jestliže chcete udělat skvělou věc pro své zdraví a nezatěžovat organismus chemií, vsaďte právě na tohoto přírodního siláka. Jak může pomoci i vám?

Superpotravina s úžasnými účinky

Kořen Maca řadíme mezi superpotraviny. Jedná se o takové potraviny, které obsahují ve velké míře lidskému tělu prospěšné látky jako jsou vitamíny, minerály, enzymy, antioxidanty, bílkoviny, proteiny, vlákninu a další. Kořen Maca obsahuje v největším množství minerální prvek draslík, který se podílí snad na všech procesech v lidském organismu. Draslík například pomáhá stabilizovat krevní tlak, podporuje činnost srdce a dalších orgánů a pozitivně působí na nervový systém. Kořen ve velké míře obsahuje také vápník, který je důležitý pro sílu a zdraví kostí a kloubů a stabilizuje nervovou soustavu. Dále se ve složení nachází železo, hořčík, zinek, mangan, také vláknina a bílkoviny.

maca-root-naturalis-100g

Díky této jedinečné kombinaci Kořen Maca stabilizuje celý organismus a napomáhá i jeho detoxikaci. Je výborným doplňkem při hubnutí. Kořen Maca je znám také jako přírodní afrodiziakum. Jeho konzumace zvyšuje sexuální potenci.

Jak ho konzumovat?

Kořen Maca nesmí být tepelně upraven, jinak by ztratil podstatnou část aktivních látek. V České republice je k dostání ve formě prášku a najdete ho v nabídce společnosti Naturalis. Kořen Maca má stejně jako ostatní přípravky od Naturalis prvotřídní kvalitu. Doložena je mnoha certifikáty, které přípravky Naturalis získaly v ČR i v zahraničí.

Prášek je možné přidávat například do tvarohu, mléka či jogurtu. Nic nezkazíte ani tím, když ho přidáte do ovesné kaše. Použít ho lze i jako přísadu do smoothie.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..