Pískoviště pro děti

Jako malé děti jsme si taky hráli na dvorku v písku. Na hromadě písku, který zbyl z opravy rodinného domku jsme si budovali cestičky, stavěli přehrady nebo hrady, zkrátka vyráběli si svůj malý svět. A potom přišli rodiče a rozvláčený písek naházeli zase na hromadu. To bylo naše jediné dětské pískoviště.

Pokud si mají vaše děti hrát, nemusí mít své dětské pískoviště na hromadě zbytků ze stavby anebo opravy domu. Ani nemusíte kopat jámu a betonovat prostor pro pískoviště, aby se nerozvláčel po okolí. Není třeba srážet dřevěné kůly nebo foršny a vyrábět ohradu pro písek.

K dostání jsou dětská pískoviště vyráběná z plastu. V létě je lehce umístníte na dvoře, naplníte pískem a na podzim je zase uklidíte. Celé léto si děti mohou hrát bez rizika úrazu o beton nebo třísky ze dřeva v ruce.

Plast pískoviště je omyvatelný. Děti jisté potěší různobarevnost. Rodiče zase, že plastové pískoviště je lehce přenositelné. Zvolili jste nevhodně jeho místo? Padá do písku listí? Svítí slunce dětem do očí? Lehce změníte místo pískoviště.

Pevný plast je odolný počasí a pevné dno dětského pískoviště v horkých dnech můžete změnit na malý bazének. Jeden den si vaše děti hrají s bábovičkami, druhý se koupou v sluncem vyhřáté vodě.

Písek i vodu hravě ochráníte před silnými slunečnými paprsky nebo nečistotami lehce upevnitelným slunečníkem. Pestrobarevná dětská pískoviště různých tvarů a pohádkových motivů zkrášlí zahradu nebo dvůr a zpestří dětem jejich hry na čerstvém vzduchu.

Jako jsou variabilní motivy, barevnost a velikosti pískovišť, tak jsou variabilní i jejich ceny, takže zcela jistě si dokážete pro své ratolesti vybrat jak podle velikosti místa, které máte pro umístění dětského pískoviště, tak i podle možností vašeho domácího rozpočtu. Takže vybírejte a už na pár dní mohou vaše děti vesele skotačit u nového dětského pískoviště.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..