Jízda na elektrokole prospívá zdraví

Že je lidské tělo stvořeno k pohybu je známo už dlouho. Pohyb prospívá nejen kondici svalů, ale posiluje imunitní systém a zlepšuje náladu. Většina lidí však přes den moc pohybu v práci nemá, proto je potřeba tento nedostatek kompenzovat ve volném čase. Například na elektrokole. Spojíte užitečný pohyb s příjemnou projížďkou krajinou.

Nejjednodušší pohyb venku zejména ve městech je odpolední procházka v parku. Překvapuje vás, že stejný nápad má milión dalších lidí? Nejen, že si neužijete soukromí, nikdy nevíte, koho potkáte, kdo běží kolem vás. Daleko lepší je vyrazit si na kole za město, kde je v vedlejších cestách nebo v přírodě podstatné nižší hustota sportuchtivých lidí.

Nejčastější námitka před začátkem ježdění na kole bývá, že není kondice. No to je pravda, ale ta nebude, dokud jezdit nezačnete. Proto na začátek musíte zvolit nějakou lehčí trasu a postupně si přidávat kilometry, případné další kopce. Anebo si koupit něco, jako jsou elektrokola Crussis. Promyšlený systém asistence v nastavitelných stupních nutí cyklistu šlapat do pedálů, současně však elektromotor pomáhá v jízdě a cítit je to zejména v kopcích. Nemusíte se bát, že vám dojdou síly a nedostanete se domů. Dojezd elektrokol se podle druhu trasy a také hmotnosti cyklisty a intenzity přípomoci dostává až na hranici 150 km. V začátcích jízdy s elektrokolem ale počítejte spíše s menší porcí kilometrů, než se naučíte odhadovat potřebnou porci asistence a spotřebu energie z baterií v kopcích.

Z nabídky elektrokol Crussis e-Largo si vyberete nejen podle barvy, ale také podle velikosti kol a rámu ke své výšce postavy. Pak už žádná námitka neobstojí, můžete směle vyrazit mimo města za poznáváním přírody, získáváním kondice a k potvrzení rčení, že ve zdravém těle bývá zdravý duch. Rekreační sport utuží vaše zdraví, zlepší fyzickou kondici, rozjasní náladu a poznáte krásná místa.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..