Krásné místo jen pro ženu

Často jsem se setkal s tím, že pán domu označoval ložnici pojmem „pracovna“. Dával tím najevo, že má v tomto pokoji umístěn počítač, aby měl klid na práci od ruchu denních místností bytu. Trochu trapné mi bylo vstupovat sem za účelem opravy porouchaného přístroje. Ale i domácí paní považují ložnici za důležité místo pro sebe. Zejména když zde stojí jejich oblíbený toaletní stolek.

Dnes naštěstí už stolní počítače nahradily ve většině domácností notebooky a tablety, které se vejdou do obýváků aniž by obírali rodinu o důležitý prostor. A tak ložnice zůstaly útočištěm žen a nikdo cizí jim tam nechodí.

No v minulosti jsem si nemohl nevšimnout, že kromě stolku pod počítač s monitorem i tiskárnou byly v ložnicích právě toaletní stolky a mohl jsem tak mimoděk porovnávat vkus žen. Některé stačil na její šminky a kartáč na vlasy jednoduchý toaletní stolek z ložnicové sestavy, některá si svůj zkrášlovací koutek sestavila z malého stolečku, taburetky a zrcadla připevněného na stěnu. No mohl jsem vidět i romanticky laděné komplety toaletních stolků jako ze zámků princezen. Myslím si, že každá dívka si ráda hraje na princeznu a i když vyroste, kousek té princezny v ní stále zůstává i přes pracovní povinnosti či péče o děti.

toaletní stolek

My muži vidíme ve svých partnerkách spíše královnu. Svou královnu, které chceme dopřát to nejlepší. A samozřejmě chceme, aby naše královna i co nejlépe vypadala. Zvyšuje to sebevědomí naše, ale i jí samotné. Na to jí musíme dopřát trochu času a prostoru. Toaletní stolek je takovým malým královstvím naší partnerky, ve kterém probíhá přeměna ženy na krasavici pár zručnými tahy tužky na obočí, spirály nebo s pomocí pudřenky. My vlastně ani nemusíme znát názvy všech těch pomůcek a přípravků, kterými nás nepřestávají naše polovičky uvádět do úžasu. Stačí, že vidíme výsledek.

Toaletní stolky se líbí všem ženám. Proč tedy nepřekvapit jejich romantickou duši pěkným romantickým toaletním stolkem? Bude to dárek jak pro ně, tak i pro nás.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..