Krabičková dieta nebo hubnutí bez námahy

Chodíte do práce? A stravujete se v restauraci? Ono je to sice pohodlné a rychlé, jenže to má malý háček. Většina restaurací totiž nabízí velmi podobné menu. Smažená tučná jídla, od kterých se tloustne. Pokud i vaši nadváhu způsobily smažené řízky nebo hranolky z nedaleké restaurace, je nejvyšší čas s tím něco udělat. No hubnutí, ba ani dieta, už pro vás nemusí být vůbec trápením. Stačí si jen správně vybrat.

Ještě nedávno, pokud jste chtěli začít hubnout, mohli jste se rozhodnout. Buď se dáte na nějakou osvědčenou dietu nebo začnete chodit do posilovny. A tak někteří při hubnutí zkoušeli, která dieta je lepší. Zda ta nízkotučná, zda bílkovinná nebo vajíčková. Jiným zase vyhovovala zdravá strava. No nalézt v restauraci vhodná jídla byl vždy problém. A tak si mnozí vařili doma. Jídlo balili do krabiček a nosili s sebou do práce i na cesty. Jenže i taková domácí krabičková dieta nebaví člověka dlouho. Časem se ztratí nápady i počáteční nadšení. A tehdy přichází otázka. Nedalo by se to celé nějak zjednodušit?

Čerstvé jídlo z krabičky každý den

No dalo. A jak rychle. Stačí jen přesunout starosti s přípravou jídla na někoho jiného. Nejlépe na odborníky. Krabičková dieta od nich vám určitě sedne. Postarají se o to výživoví specialisté spolu s těmi nejlepšími kuchaři. Navrhnou vám jídlo nejen podle toho, jaká je vaše momentální hmotnost, ale i podle celkového zdravotního stavu s přihlédnutím na vaši tělesnou aktivitu.

Krabičková dieta od specialistů má ještě řadu dalších výhod. Je to vlastně zdravá strava sestávající z pěti jídel během celého dne. A to pět dní v týdnu. Na lidi od www.kvalitnidieta.cz se můžete spolehnout.

Pro přípravu jídel v systému www.kvalitnidieta.cz jsou použity jen ty nejkvalitnější suroviny. Libové maso, čerstvá zelenina či ovoce. Hubnutí zajistí i velikost porcí. Je přizpůsobena vašemu energetickému výdeji. Pokud cvičíte, jídla bude víc, pokud ne, přejídat se nebudete. No nebudete ani hladovět.

A jak se k jídlu dostanete? Úplně jednoduše. Při samotné objednávce si předem dohodnete, kam vám mají jídlo přivézt. Může to být vaše domácí adresa, případně adresa pracoviště. Pokud však máte trochu volna, jídlo si můžete vyzvednout na určeném odběrném místě. V rámci polední přestávky tak možná stihnete i malou procházku.

Tak co? Ještě stále máte pocit, že jíst chutně a přitom hubnout je nemožné?

2 komentáře “Krabičková dieta nebo hubnutí bez námahy

  1. Google Chrome 30.0.1599.101 Google Chrome 30.0.1599.101 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/30.0.1599.101 Safari/537.36

    O té krabičkové dietě teď slýchám furt. A ne jen to, dokonce na ní neustále narážím i na internetu. To je nějaký druh karmy předpokládám. :)) Budu to muset asi vyzkoušet.

  2. Google Chrome 30.0.1599.101 Google Chrome 30.0.1599.101 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/30.0.1599.101 Safari/537.36

    Zdravá strava je při hubnutí základem. Krabičková dieta pak je řešením pro ty, co si nemohou sami kuchtit… Je to poněkud dražší, ale naprosto účinné řešení. Zejména do začátku, než se člověk v tom vším zorientuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..