Krabičková dieta – jednoduchá cesta ke štíhlé postavě

Udržet si štíhlou postavu a zároveň i dobré zdraví ne vždy jde dohromady. Zvláště tehdy, když se o to pokoušíme formou nějaké diety. Určitě by o tom mohli vyprávět všichni ti, kteří již vyzkoušeli několik nejrůznějších diet. Dlouhodobé dodržování jednostranné stravy vede často k nedostatku důležitých základních živin. A zdravotní důsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Když se řekne dieta, znamená to nejčastěji jakési omezení. Jedna nám přikazuje omezit počet kalorií, jiná úplně vyřadit tuky, další zakazuje cukry. Jsou však i takové, které nám povolují jíst bez omezení. Ale jen tuky nebo jen bílkoviny.

Protože naše tělo potřebuje všechny živiny, jak cukry, tak tuky, ale i bílkoviny. Pokud mu něčeho nedopřeji dost, po čase nám to spočítá. Možná ti mladší pocítí jen nedostatek energie. Ti starší si však mohou způsobit problémy i vážnější. Proto většina těch, co tyto restriktivní diety dodržovali, přišli na to, že tudy zřejmě cesta nevede.

Jak tedy zhubnout a přitom si nepoškodit zdraví? Asi mnozí by odpověděli, že nejjistější cestou je vyvážená strava, v pravidelných intervalech, plná ovoce, zeleniny. Hodně vlákniny. Hm. Vždyť ano. Teorii známe. Ale odkud nabrat čas na přípravu takové stravy? A odkud máme vědět co a kolik má taková porce jídla obsahovat?

Odpověď je až překvapivě jednoduchá, krabičková dieta. Že nemáte čas ani vařit, natož balit si jídlo do krabiček? Nevadí. Vždyť to nemusíte dělat vy. Udělají to za vás jiní. Jídlo vám navrhnou výživoví specialisté přímo pro vás. Uvaří ho zkušení kuchaři a dopraví vám jej přímo domů. Nebo si ho vyzvednete na sjednaném místě.

Krabičková dieta poskytuje nejen pohodlný a efektivní způsob hubnutí. Zároveň nabízí vyváženou a zdravou stravu. Velikost porcí je určena přímo pro vás a i v budoucnu, kdy si budete chystat jídlo sami, vám pomůže v odhadování toho správného množství pro vás. Krabičková dieta nabízí jídlo, které můžete jíst i dlouhodobě bez toho, aby vám chyběly důležité živiny.
A tak hubnutí a následné dodržování zdravého životního stylu s krabičkovou dietou bude pro vás hračka.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..