Dovolená u moře

Dovolená u moře

Dovolenou si u nás doma každý rok plánujeme vždy dopředu. A to jak místo, tak i její čas. Oblibujeme dovolené dlouhé alespoň dva týdny, aby si člověk opravdu odpočinul od pracovního vytížení a nabral nových sil na další povinnosti. Kratší dovolená nám jednoduše nestačí.

Už jsme navštívili snad každý kout Čech, tak jsme rádi přijali nabídku kamaráda, že bychom se spolu zajeli letos podívat k moři, navštívit Chorvatsko. Tři rodiny se do dvou aut pohodlně vejdou a na střeše uvezeme čtyři kola pro společné vyjížďky po krajině. Nemusíme trávit všechen čas jen na pláži, je správné poznat i zbytek krajiny. Naše dovolená Chorvatsko se tak stane daleko zajímavější. Víme, že země nabízí i jiné možnosti rekreace, chceme se podívat i po antických památkách z dob, kdy Chorvatsko a jeho pobřeží bylo součástí Římské říše. A taky nás zajímá současný Chorvatský venkov a to, jak běžní lidé v této zemi žijí.

Ubytování v Chorvatsku

Dovolená u moře
Dovolená u moře
Ubytování v Chorvatsku není žádný problém. Buď znáte někoho, kdo pronajímá volné pokoje a pokud jezdíte častěji, jistě máte svá osvědčená místa. A pokud ne, nebo chcete zajet na nová místa, využijte zájezdy Chorvatsko s renomovanou cestovní kanceláří. Ta zajistí ověřené ubytovací kapacity podle požadavků klientů a pokud nechcete jet svým autem, využijete i jejich dopravní kapacity. Vyhnete se tak starostem, kde je výhodnější tankovat palivo anebo s placením mýta na Chorvatských dálnicích.

Chorvatské zajímavosti

Chorvatsko není jen moře a pevninská pláž. Neméně zajímavé a okouzlující jsou početné chorvatské ostrovy. Okružní plavbou romantickou lodí potěšíte něžnější polovičky. Za návštěvu rozhodné stojí ale i chorvatské památky, sahající až do Římské říše nebo později do sféry vlivu Benátek.

Nemůžete si termín své dovolené naplánovat? Nevadí, využít můžete Last minute Chorvatsko a vyjet za mořem i vnitrozemskými krásami na poslední chvíli.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..