Koupit dobrý školní batoh je někdy věda

Chystáte se vyslat do školy svého prvňáčka? Vybrat základní výbavu, kterou je i kvalitní školní batoh, nemusí být snadné. I když si dáte závazek, že vy dítě do nškoly vždy pošlete jen s tím, co do ní skutečně potřebuje, budete překvapeni, jak vám to škola ihned ztíží. Protože věcí, které bude „nevyhnutelně“ potřebovat každý den do baťůžku či školní aktovky je tolik, že je stěží unesete sami. Co pak říct na školní batoh, který už je sám o sobě tak těžký, že jej váš novopečený prvňáček jen s obtížemi nosí po bytě?

Výbava prvňáčka není nic zanedbatelného ani po finanční stránce. Když pak chtějí v obchodě za značkový zahraniční školní baťůžek několik tisíc, nevíte, jestli se smát, nebo si klepat po čele.

Naštěstí existuje alternativa – česká a lehká. Firma Stil nabízí kvalitní školní batohy, které vynikají právě nízkou váhou, přitom ale pevností a dobrou životností. Nezaskočí vás ani cena, která je vzhledem k vysoké kvalitě batohů velice příjemná. Rodiče mají navíc možnost vybrat si výhodné sety, které se skládají z batohu, penálu, boxu, peněženky, zástěrky a dalších školních potřeb ve shodném designu.

Ergonomické školní batohy Stil

Odlehčené batohy Stil respektují všechna specifika dětského těla. Jsou lehké a mají speciální 3D zádový systém. Ergonomická záda doplňují nastavitelné popruhy a hrudní pas. Batohy jsou rovněž velice promyšleně členěny a doplněny o postranní či přední kapsy. Díky tomu je obsah batohu vždy dobře vyvážen.

Mimořádný důraz klade Stil na ergonomii batohů pro prvňáčky a mladší žáky. Školní batohy pro 1.stupeň perfektně sedí, netlačí a mají navíc veškeré bezpečnostní prvky. Běžný batoh váží jen kolem 0,6 kg. Batohy Stil navíc děti milují i kvůli designu.

Kvalitní batohy pro starší studenty

Sortiment batohů Stil však uspokojí i starší děti. Školní batohy pro studenty září barvami, mají moderní design a samozřejmě kvalitní provedení. Anatomické studentské batohy splňují i ty nejnáročnější zdravotní kritéria. Jsou pohodlné i při delším nošení, mají odvětrávanou zádovou část a díky polstrování netlačí do ramen. V tomto věku si studentské batohy obvykle vybírají již samotné děti. A i bez rodičů opět sahají po kvalitě Stil.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..