Tajemství čínské medicíny

Biorezonance: Může nám a našim dětem pomoci léčení vlněním?
Máte vy a vaše děti nějaké zdravotní problémy, na které je klasická medicína krátká? Létáte bezvýsledně po doktorech a nikdo vám neumí pořádně pomoci? Jednou z možností je zvolit alternativní medicínu, třeba tu čínskou.
 

 

Upozornění na naši nerovnováhu

Snaha vyladit své tělo do pohodových frekvencí mne přivedla do lázeňského regeneračního centra Harmonie v Bystřici pod Hostýnskými vrchy. Absolvovala jsem tady analýzu na diagnostickém přístroji Oberon-Hunter. Princip funguje tak, že pomocí magnetických induktorů ve snímačích na hlavě (jakási bytelná sluchátka) odečítá informace z magnetických polí mozkového centra, tedy zjednodušeně řečeno zapíše vaše magnetické vlnění. Výsledky pak převádí do počítače, který je porovnává s etalonem, normou zdravého těla. Jako vyhodnocení desetiminutového procesu nabídne upozornění na místa, která jsou ve vašem těle v nerovnováze. Na obrázku lidského těla na obrazovce počítače potom v jednotlivých označených bodech vidíte přesný stav vašich orgánů.

tabletky

Naše zdraví je naším rozhodnutím

Hlavním bodem terapie jsou především harmonizační procedury prováděné formou biorezonance. Pro nás Evropany zvyklé na klasické medicínské postupy jde o netradiční způsob léčby. Čínská medicína s tradicí delší než 5 tisíc let ovšem vychází z toho, že vzniku všech nemocí, tak, jak je svými názvy pojmenovává klasická západní medicína, předchází energetická nerovnováha těla. Rozhodně tu nefunguje princip, který se snaží evropská medicína praktikovat, kdy pozřením jakési tabletky rázem všechny naše potíže mají zmizet jako mávnutím kouzelného proutku. V praxi ale nic takového nefunguje. Naopak. Náš zdravotní stav je vlastně naším rozhodnutím, kvalitu svého života můžeme ovlivnit svojí snahou, bojovností, zodpovědností nebo naopak úplnou rezignací. A právě na signály, kde už vznikla, nebo může vzniknout v našem těle nerovnováha, kde nefunguje správný přenos energie, nás nekompromisně upozorňuje přístroj Oberon-Hunter. Výsledky jeho měření jsou startovním polem pro další harmonizaci našeho těla.

farmaceut

Jak naladit orchestr ve vašem těle

Po analýze vám ušijí léčebný program na míru sestávající z procedur na harmonizačních přístrojích. Nejedná se ale o nic složitého a náročného, čeho byste se měly bát. Většinou sedíte v klidu, chodidla máte položeny na kovových ploškách v podobě elektrod, v rukou držíte elektrody ve formě válečků, jindy položíte ruku na velkou kouli a pozorujete barevné křivky pohybující se na plazmové obrazovce nebo dostanete na uši sluchátka a nasloucháte pískání. Po těle cítíte teplo, jemné chvění, vlnící impulsy, pomocí kterých vám biorezonanční přístroje pomáhají naladit tělo a jeho oslabené orgány na ty správné frekvence. Funkce přístroje Mora-Super spočívá v tom, že vyhodnocuje impulsy vašeho těla, ty správné harmonické vrací zpátky a ty disharmonické si jednoduše nechá pro sebe a odstraní je. Je jako dirigent orchestru – pozná, který z hráčů hraje falešně a svojí taktovkou mu naordinuje správnou tóninu. Na podobném biorezonančním postupu je založen i přístroj Raycomp. Rife rezonátor zase pracuje s audio (slyšitelnými) kmitočty a ví si rady zejména s mikroorganismy. Měl by tedy vaše tělo podpořit v boji s chronickými záněty a podobně nepříjemnými stavy.

spa

Pomoc, když lékaři krčí rameny

Je ale vlastně možné vyléčit se pomocí nějakého chvění, impulsů, které dostáváme do těla? Jednoznačná odpověď neexistuje. Sama jsem se po týdenním pobytu s intenzivní biorezonanční terapií ale cítila o poznání lépe. Ovšem už skutečnost, že člověk vypadne z každodenního stresu do klidu v lůně nádherné přírody, je sama o sobě léčivá.

Také se vám stalo, že jste vy nebo lidé z vašeho okolí měli nějaký zdravotní problém, absolvovali mnoho specializovaných a často i drahých vyšetření a vlastně to k ničemu nevedlo? Všechno bylo jakoby v pořádku, hodnoty v rámci normy, jenže stav se nelepšil a nikdo vlastně pořádně nevěděl, co se děje? Klasičtí lékaři nechápavě krčili rameny a vám stále nebylo dobře. Nebo vás dokonce poslali domů s tím, že vám nic není, ačkoli jste nemocní? I s tak otřesnou zkušeností jsem se v našem zdravotnictví setkala.

Právě tady není od věci vyzkoušet celostní pohled čínské medicíny i s jejími poněkud nezvyklými metodami. Naše tradiční medicína totiž většinou nehledá příčinu, ale snaží se jenom odstraňovat následky. V principu se tak vlastně neléčíme.

Vyzkoušeli jste někdy biorezonanční terapie vycházející z čínské medicíny? Pomohly vám nebo vašim blízkým? Jaké s nimi máte zkušenosti?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..