Tajemná pomoc kamenů: Mohou také léčit?

Spousta lidí má doma sbírku kamínků. Většinou se jedná o suvenýry z různých cest. Jenom někteří z nás ale tuší, že pomocí kamenů se dá určitým způsobem léčit. Horniny mají díky svému složení skutečně léčivou moc. Musíme ji ale umět využít. Jestliže se seznámíme s působením kamenů, budeme umět využít jejich schopnosti.

Nerosty pozitivně ovlivňují čakry

Už v dávné historii lidé přisuzovali kamenům velký význam. Považovali je za tajemný symbol. Když pochopili, že obsahují řadu minerálů, které lidské tělo potřebuje ke svému správnému fungování, začali toho využívat. Proto se třeba některé horniny rozdrcené na prášek přidávaly do nápojů. Stejně tak se ve vodě s kamennou drtí lidé třeba koupali. Zkoušeli, zda budou kameny umět působit i na některé nemocné orgány lidského těla a dospěli k názoru, že ano. Hinduisté a indická medicína vyznávají čakry, tedy důležitá energetická místa v lidském těle, která jsou považována za centra ovládající určité orgány. Mají vliv i na psychiku. Kameny s tím úzce souvisí. Jejich přikládáním na určitá místa, sídla čaker mají pozitivní vliv.

Každý kamínek má vibrace

Jak mohou mít kameny vliv třeba na nemocný žaludek? Každý nerost má své specifické složení, obsah minerálů. Z fyzikálního hlediska všechny předměty vyzařují určité vibrace. Podobně jsou na tom také nerosty. Vzájemné působení těles je různé. Může se vliv násobit, ale také vzájemně rušit. Podle jaké prvky kámen obsahuje, vyzařuje specifické vibrace. Ty je možné využít k pozitivnímu působení na lidské tělo a jeho nemoci. Pokud nevěříte, zkuste navštívit některé obchody, kde se nerosty prodávají. Projděte se v těchto obchodech, vnímejte, jak na vás budou nerosty působit. Pokud vás některý z nich osloví, kupte si třeba malý kamínek. Zkuste pátrat po tom, jaké léčivé účinky může mít. Nezapomeňte ho také pravidelně čistit. Provádí se to tak, že kámen na 24 hodin ponoříte do studené vody a přidáte pro očistu i trochu mořské soli. Nechte kameny vstoupit do svého života, mohou ho pozitivně ovlivnit.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..