Sídlo firmy v Praze

virtuální kancelář

Pokud podnikáte a máte sídlo firmy v Praze, pro mnohé to hodně znamená. Zejména pro zákazníky. Mají pocit, že jednají s „velkou a váženou“ firmou. Současně pro pražské zákazníky nejste „cizí“ firmou. Přitom vše jde zařídit prakticky pro kohokoliv, jak pro zaběhnutou firmu z venkova nebo při založení společnosti s.r.o. .

Pokud je součástí vašeho obchodního plánu založení společnosti s.r.o. a taky hledáte způsob, jak získat sídlo firmy v Praze, využijte služeb specializovaných společností. Vyřídí za vás všechny nevyhnutné formality a dokumenty a vy dostanete kompletně založenou společnost a můžete se věnovat svému podnikání. Zatímco specialisté pracují pro vás, vy se věnujete tomu, čemu rozumíte nejlépe: svému biznisu. Využívání služeb externích firem ve specifických činnostech zvyšuje výkonnost a efektivnost vlastního podnikání a současně snižuje nároky na zaměstnance a náklady s tím spojené. Takovýto přístup poskytuje konkurenční výhodu proti jiným firmám ve stejném segmentu podnikání a vedlejším produktem bývá snížení nákladů, snížení cen anebo dosahování vyšší ziskové marže. Volné prostředky pak s úspěchem využijete při rozšiřování svého podnikání anebo do zřízení pobočky v dalším zajímavém městě se širokou klientskou základnou.

Zejména u poskytovatelů služeb nepotřebujete mít za sebou žádný tovární komín. No jednací místnost, zejména pro občasné jednání s úřady ale i svými zákazníky, by se hodila. K tomu pevná linka, přesměrovaná na váš mobil, přeposílání došlé pošty na vaši domácí adresu nebo do jiné kanceláře, to vše je součástí služby zvané virtuální kancelář. Podnikáte z místa, které nejlépe vyhovuje vám, nezatěžujete se náklady na vlastnictví komplexu budov ani nedojíždíte každý den z domova daleko jen pro dobrou adresu.

Takže založení společnosti s.r.o. vás nemusí vůbec zatěžovat, bez problémů k tomu získáte sídlo firmy v Praze na lukrativní adrese a vaše virtuální kancelář se může nacházet třeba na zahradě u vašeho domku.

2 komentáře “Sídlo firmy v Praze

  1. Google Chrome 48.0.2564.116 Google Chrome 48.0.2564.116 Windows 8.1 x64 Edition Windows 8.1 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.116 Safari/537.36

    Taky máme naši firmu založenou se sídlem firmy v Praze a je to skvělá věc, menším podnikatelům určitě doporučuji. Ušetří to náklady za kancelář a navíc sídlo firmy v Praze zní lépe, než sídlo někde ve Lhotě.

  2. Firefox 47.0 Firefox 47.0 Windows Vista Windows Vista
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0

    Souhlasím. Dneska už se dá pořídit sídlo za velmi přijatelné částky a jako bonus s dalšími službami navíc…správa pošty, možnost pronajmutí konferenční místnosti aj. I my máme dobré zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..