Pronájem kanceláří v Praze

Pronájem kanceláří Praha

Ne že bych chtěl expandovat se svou firmou na pražský trh a učinit z ní globálního hráče. Na to se zatím nechystám. No když mě nedávno navštívil můj kámoš z Prahy, aby si tu na venkově s přítelkyní na kole pár dní odpočinul od hektického života velkoměsta a pochlubil se mi svým novým firemním sídlem, vyzpovídal jsem ho.

Zajímalo mě, jak je možné v takovém velkém městě tak rychle a snadno najít výhodný pronájem kanceláří, vždyť to musí být jako hledat jehlu v kupce sena i pro domácího. Jistě, ve velkém městě je mnoho administrativních budov, v nich volné kanceláře k pronájmu, Praha je centrem státu. Ale zkombinovat dobrou polohu budovy, přiměřenou velikost kanceláří, dobrou dopravní dostupnost a možnost parkování autem před nebo pod budovou pro sebe nebo pro obchodní partnery a ke všemu dostat za všechno dobrou cenu, to musí být nadlidský výkon i pro znalce domácích poměrů, najít takové kanceláře k pronájmu.

Kanceláře Praha

Vlastně mě ani nepřekvapil, když mi řekl, že se sám radši obrátil na firmu, která má pronájem kanceláří jako svůj byznys. Nejen, že mají své stálé obchodní partnery, majitele vhodných objektů, ve kterých jsou situovány kanceláře, Praha je navíc dobře zmapována, co se těchto objektů týče. A tak není pro ně problém rychle najít potřebný počet a velikost místností pro každého zájemce podle jeho požadavků.

Trochu jsem mu záviděl po té anabázi, kterou jsem musel loni absolvovat já, když jsem hledal dobrou adresu pro svou firmu. Kanceláře k pronájmu by tu byly, jen někdy byly malé, jindy velké, pak zas drahé nebo bez parkoviště. Nebo na kraji města, kam za mnou nikdo nepřijde. Nakonec jsem samozřejmé našel, ale kolik času a úsilí mě to stálo.

Na webu společnosti PSN si přehledně vyberete po zadání typu prostoru, jeho lokace, cenového rozpětí. Uvidíte nejen popis a parametry ale i fotografii kanceláří k pronájmu.

Jeden komentář u “Pronájem kanceláří v Praze

  1. Google Chrome 27.0.1453.116 Google Chrome 27.0.1453.116 Windows XP Windows XP
    Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.116 Safari/537.36

    Kanceláří v Praze k pronájmu je momentálně opravdu hodně a PSN je jedna z lepších realitních firem které tyto služby nabízejí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..