web analytics
Úno 172013
 
Plastové jednorázové nádobí

Jistě jste už absolvovali zahradní párty. kde byly i malé děti. Riziko zničení porcelánového servisu po babičce je téměř rovno stem procentům a tak nemůžete zazlívat hostitelce, že sáhne po plastovém jednorázovém servisu. Ovšem to nemusí znamenat nekvalitní prostíraní.

Pro jakoukoliv příležitost je vhodné jednorázové nádobí, které šetří náklady nejen na pohoštění, ale taky i na následný úklid. Odpadá množství vody, saponátu, utěrek i lidí, stačí pouze odložit do separovaného sběru. Neméně důležitá je nízká hmotnost celého vybavení. Lehce tak může proběhnout nejen soukromá párty, ale i pohoštění na nejvyšší úrovni, pokud použijete luxusní plastové nádobí. kterým určitě překvapíte.

Plastové jednorázové nádobí

Plastové jednorázové nádobí

Cateringové společnosti mohou bez obav toto plastové nádobí využít při své práci bez obav ze ztráty reputace. Výhodné může být využít takové jednorázové nádobí i pro restaurační provozy při servírování jídla v létě na tak oblíbených zahrádkách. Jisté se s ním setkáte i ve VIP prostorách na veletrzích a podobných akcích.

Plastové nádobí dnes už není znamením láce a nekvality, ale představuje úsporu nákladů a servírovaní dobrých jídel a nápojů na hezky vypadajícím a dobře sloužícím servisu.

  Jeden komentář na “Plastové jednorázové nádobí”

  1. Google Chrome 34.0.1847.131 Google Chrome 34.0.1847.131 Windows 7 Windows 7
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/34.0.1847.131 Safari/537.36

    Samotná jsem překvapena jak luxusní jednorázové nádobí se v současnosti dá koupit. Toto nádobí na mě působí možná lépe než porcelán. Mimo to je velmi praktické.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..