web analytics
Úno 182013
 

Znáte to. Hříchy mládí nás doženou, když to nejméně čekáme. Časy roztopašného dovádění mohou nechat trvalé následky na našem těle a když nastane čas „dostat rozum“ a uvažujeme od základu změnit svůj životní styl a ucházet se o seriózní zaměstnání, něco nám naše časy nezodpovědnosti stále připomíná. Tetování.

A tak když přijde čas odstranění tetování, je dobré se poohlédnout po odborném pracovišti, kde tomu rozumí a nehrozí poškození vašeho zdraví. Dnes se není třeba obávat bolestivého odstranění, protože se používá moderní a účinný laser a je možné kombinovat různé způsoby. Záleží to od staří tetovaní, od jeho hloubky a od kvality použitého pigmentu pro tetování. A taky od umístění. Mnohem snadněji lze odstranit tetování z míst, kde se kůže hýbe, například prsty.

Proto pro odstranění tetování laserem může stačit jedna návštěva lékaře a jindy je potřeba sezení víc. Podle typu odstraňovaného tetování a celkové plochy tetování i umístění na pokožce se kombinuje laser rubínový a laser erbiový.

Způsoby odstranění tetování

Laser může pigment tetování spálit nebo rozstřelit na mikročásti, které jsou odstraňovány za pomoci imunitního systému z těla. Metodu určí specialista, proto je vhodné navštívit specializované pracoviště nejprve za účelem kontroly rozsahu a kvality tetování a po stanovení rozsahu, náročnosti a ceny odstranění tetováni laserem zahájit samotné odstranění tetování.

Přitom se nemusí jednat jen o tetování, pořízené z mladické nerozvážnosti. I při běžném poranění, například při pádu na chodníku se může dostat nečistota, škvára a podobné do odřené pokožky a svou přítomností způsobit změnu barvy pokožky v poškozeném místě.

Barevné změny pokožky mohou být způsobený i jinými vlivy a taky stářím. Odstranění laserem je možno použít i na takovéto defekty barvy kůže.

A tak jestli vám vaše tetování připadá fádní, nebo jde o nekvalitní práci tetovacího studia nebo jde o změnu životního stylu anebo následky nepříjemného zranění, odstranění laserem je ta správná metoda, jak opět být sám sebou.

  Jeden komentář na “Odstranění tetování laserem”

  1. Google Chrome 40.0.2214.115 Google Chrome 40.0.2214.115 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36

    A co jiné metody?

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..