Odstranění tetování laserem

Znáte to. Hříchy mládí nás doženou, když to nejméně čekáme. Časy roztopašného dovádění mohou nechat trvalé následky na našem těle a když nastane čas „dostat rozum“ a uvažujeme od základu změnit svůj životní styl a ucházet se o seriózní zaměstnání, něco nám naše časy nezodpovědnosti stále připomíná. Tetování.

A tak když přijde čas odstranění tetování, je dobré se poohlédnout po odborném pracovišti, kde tomu rozumí a nehrozí poškození vašeho zdraví. Dnes se není třeba obávat bolestivého odstranění, protože se používá moderní a účinný laser a je možné kombinovat různé způsoby. Záleží to od staří tetovaní, od jeho hloubky a od kvality použitého pigmentu pro tetování. A taky od umístění. Mnohem snadněji lze odstranit tetování z míst, kde se kůže hýbe, například prsty.

Proto pro odstranění tetování laserem může stačit jedna návštěva lékaře a jindy je potřeba sezení víc. Podle typu odstraňovaného tetování a celkové plochy tetování i umístění na pokožce se kombinuje laser rubínový a laser erbiový.

Způsoby odstranění tetování

Laser může pigment tetování spálit nebo rozstřelit na mikročásti, které jsou odstraňovány za pomoci imunitního systému z těla. Metodu určí specialista, proto je vhodné navštívit specializované pracoviště nejprve za účelem kontroly rozsahu a kvality tetování a po stanovení rozsahu, náročnosti a ceny odstranění tetováni laserem zahájit samotné odstranění tetování.

Přitom se nemusí jednat jen o tetování, pořízené z mladické nerozvážnosti. I při běžném poranění, například při pádu na chodníku se může dostat nečistota, škvára a podobné do odřené pokožky a svou přítomností způsobit změnu barvy pokožky v poškozeném místě.

Barevné změny pokožky mohou být způsobený i jinými vlivy a taky stářím. Odstranění laserem je možno použít i na takovéto defekty barvy kůže.

A tak jestli vám vaše tetování připadá fádní, nebo jde o nekvalitní práci tetovacího studia nebo jde o změnu životního stylu anebo následky nepříjemného zranění, odstranění laserem je ta správná metoda, jak opět být sám sebou.

Jeden komentář u “Odstranění tetování laserem

  1. Google Chrome 40.0.2214.115 Google Chrome 40.0.2214.115 Windows 7 x64 Edition Windows 7 x64 Edition
    Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36

    A co jiné metody?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..