Autoservis na Vysočině

Není žádným tajemstvím, že mám rád Vysočinu. Nejsem sice prezident, ale jezdím tam od malička a vždy když můžu, udělám si pár dní volna v tomto kraji a nejraději se projíždím na kole krajinou. Jinak se ale po republice pohybuji autem a to občas potřebuje spravit. Kde je dobrý autoservis právě na Vysočině?

Každý motorista může dát přednost tomu svému. Někdo nedá dopustit na malé autodílny, jiný má raději větší servis. Já dávám přednost zázemí silné firmy s dobře vybavenou autodílnou, s moderní diagnostickou technikou a zručnými automechaniky. Takový autoservis jsem našel na Vysočině v Jihlavě. Nedávno jsem si nechal zkontrolovat geometrii svého vozu a byl jsme příjemně překvapen novým 3D měřícím zařízením.

Některé opravy trvají krátce, nestačím ani vypít kafe, jiné jsou o něco delší. A i když mi moje auto slouží dobře, čekání na dokončení práce na voze využívám kromě kontroly mailů a podobně i procházkou po autosalónu. Rád se podívám, co je k mání, jaká výbava, motorizace a také cena, samozřejmě je důležitá. Takže nevynechávám ani ojeté vozy, mezi kterými lze najít občas opravdu ty s malým nájezdem kilometrů a s velmi dobrou výbavou. Takové vyhřívané čelní sklo a vyhřívané sedačky ocením v studená rána nejen na Vysočině a střešní okno používám raději, než klimatizaci. Pro někoho můžou ojetá auta znamenat nižší kvalitu, ale pokud nekupujete starý křáp, tak byste možná byli překvapeni, jak dobrý vůz koupíte za dobrou cenu.

Ojetá auta se zárukou

Zárukou na ojetá auta se předhání kdejaký bazar a na internetu pak v diskusích čtete, jak to dopadlo a kolik trval soud. Tak takovéto věci sleduji raději opravdu jen na internetu. Když chci auto s garancí, tak od osvědčeného prodejce se silným zázemím. Roční ojetá auta od Škody takovým zázemím i garancí disponují. A pokud vás zajímají auta jen nová, tak v Jihlavě funguje samozřejmě i prodej nových vozů Škoda na úrovni.

Při poslední návštěvě jsem ale měl trochu více času, tak jsem si prohlédl i jiné značky. Nová auta tady stojí nejen se značkou Škoda, ale i sesterské modely Seat. Je koncernová značka, ale málokdo si již pamatuje, že kdysi dávno vyráběli auta pod patronací italského Fiatu. A právě jeho auta tady najdete taky. A tak tyto značky nabízejí nová auta zákazníkům prakticky s každým naturelem a podle jeho potřeb. Od ryze praktických aut, přes ty se sportovním duchem až po auta se solidním image podnikatele.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..