web analytics
Pro 222014
 

Často vám i my přinášíme recepty a návody na kvalitní a zdravá jídla a najdete je i v mnohých jiných magazínech. Abychom ale opravdu mohli mluvit o zdravých jídlech, musí být připraveny z poctivých potravin. Nemá cenu si doma péct chléb z velkovýrobních směsí nebo připravovat dobroty z masa plného vody a emulgátorů. Kde však bez obav nakupovat opravdu poctivé a zdravé potraviny?
 

Poslední dobou získávají stále větší oblibu takzvané farmářské trhy na kterých obyvatelé měst mohou nakoupit potraviny z nedalekého venkova. Čerstvost je zaručena tím, že zelenina bývá sklízena časně ráno před odvozem do města a proto nemusí být sklízena ještě nezralá a pak konzervována. Podobně i pro chov zvířat na maso a masné výrobky se používá jen tráva a krmné obilí pěstované bez zbytečné chemie. Navíc je většina uzenin vyráběna pro přímou a rychlou spotřebu a neskladuje se zbytečně dlouho, tudíž není potřeba chemických konzervantů. To vše má pak skvělou vlastní chuť a opět není potřeba různých dochucovadel.

obchody

Poctivé potraviny nemusí nutně znamenat pouze BIO kvalitu, i když to možné samozřejmě je. V každém případě poctivé potraviny jsou takové, u kterých jejich výrobce a prodejce dbá zejména na kvalitu a také spokojenost zákazníka, nejen na svou kapsu. Právě jen takoví mohou prodávat na Pankráckém rynku, pražské kryté tržnici ve francouzském stylu.

Až budete příště připravovat zdravé jídlo, vyberte se na Pankrácký rynek pro poctivé suroviny a nešizené potraviny. Vaše jídlo bude chutnat mnohem lépe. A pokud zrovna máte hlad, je tady i Perfect Bistro s neméně poctivými jídly, plnými přirozených chutí poctivých potravin.

Až se příště rozhodnete připravit své rodině chutné a zdravé jídlo, nezapomeňte, že ho můžete uvařit jen z kvalitních a zdravých surovin. Farmářský trh vám takové suroviny může nabídnout a vaše tělo se vám odvděčí za odbourání nepřirozených chemikálií, které se v běžných potravinách až přičasto vyskytují. Že poctivé jídlo dobře chutná a tělu prospívá, poznáte velmi brzy.

 Publikoval 22. prosince 2014

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..