Jak jsem si udělala radost

Naplánovaná oprava našeho autíčka a následná zkušební jízda byla minulou sobotu důvodem na malý výlet. Vybrali jsme se s přítelem do nedalekého města. Bylo už po obědě a běžné obchody byly samozřejmě zavřené. Tesco to však jistí a tak jsme se šli podívat tam. Potřebovali jsme jen pár drobností, ale nikam jsme nepospíchali a mohli jsme si tedy v klidu prohlédnout novinky i stařinky v regálech.

Při knihách jsme se, pro jistotu, ani nezastavovali. Tento měsíc jsem si už koupila tři a tak se musím trochu brzdit. Ani nabídka cukru v akciové ceně nás nezaujala a tak jsme postupovali dál.

Oddělení domácích potřeb se prostě nedá obejít. Člověk se tam cítí jako na louce. Najdete tam snad všechny barvy. Od červené přes růžovou, oranžovou, žlutou i zelenou. Můžete se kochat a kombinovat podle fantazie. Sladit se dají talíře se šálky, k tomu příbor i naběračka. Dokonce i šlehač na vajíčka si můžete vybrat podle barvy, která vám vyhovuje. Všechno pěkně tón v tónu.

A ty barevné nože, ach jaj. V sadě jich bylo pět kusů a každý na jiné použití. I v jiné barvě. Škoda jen, že nemám dost velkou kuchyni, jinak bych si toho nakoupila určitě více.

Čemu jsem však neodolala, byly zelené hrnky v akci. Kus za 21 korun. No nekupte to! Moje sbírka „zeleně“ se tak rozrostla o další dva kousky. Takové ještě nemám. Ještě štěstí, že se mi líbí jen určitý odstín zelené a určitý tvar, protože jinak bychom se už neměli v kuchyni kam pohnout.

zelená sbírka

moje milá malá zelená sbírka

Můj oblíbený odstín zelené jsem si ještě zopakovala při ručním postřikovači do zahrady. Ale ten vlastně ani jiné barvy neměli a tak jsem ho brala hned.

Zbývalo už jen nakoupit nějaké zdravé potraviny, které naštěstí v Tescu běžně dostanete, jako naturální rýže nebo třtinový cukr. I celozrnná mouka špaldová a žitná je víceméně stabilně v regále. To se celkem těším.

Přítel si za odměnu vybral pár balení jeho oblíbeného pomerančového džusu a nový sprchový gel. Alespoň nemám výčitky svědomí, že jsem si radost udělala jen já.

Mimochodem, zkušební jízda dopadla výborně a naše autíčko jede zase jako hodinky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..