Hubnutí a móda

K nejčastějším tématům ženských rozhovorů nepochybně patří hubnutí a móda. Obě spolu úzce souvisí a obě mají jediný cíl. Udělat ženy ještě krásnější. Zda kvůli svému pocitu, zda v souboji s konkurencí nebo pro muže, nechám na zvážení každé čtenářky. Nám mužům se však krásné ženy líbí a pohled na ně pohladí na duši. Jak se říká, cizí žena potěší oko a vlastní srdce. Takže je i v našem zájmu, aby naše vlastní žena byla krásná a pohledná.

 


V našem kulturním prostředí je vžitá představa ideálu ženské krásy spojené se štíhlostí. Můžeme se přít, zda je to ženský nápad, nebo pochází od módních návrhářů a zda je k tomu vedla úspora materiálu na modely nebo jiné důvody, ale davové šílenství ve jménu štíhlosti vede až k abnormální postavě. Krása jde v prvé řadě ruka v ruce se zdravím, jak těla, tak duše. Jen zdravá a spokojená žena se usmívá a září krásou. No a pokud z nějakého důvodu, často je to svalováno na věk, přibudou nějaké kilogramy na bocích navíc, přichází na řadu redukce hmotnosti a objemu, onen postrach mnoha žen, hubnutí. Inspiraci jak na to, najdete třeba u nás nebo i na www.netnoviny.com. Jen nezapomeňte, že jde především o vaše zdraví, takže k tomu tak i přistupujte. Pozvolna, pomalu, trpělivě.

Častou motivací k hubnutí je právě móda. Čí spíše možnost obléknout si na sebe vysněné módní šaty. Magazíny nám nabízejí nespočet obrázků, jak by to všechno mohlo vypadat. www.kultmody.com je jen malou ukázkou pokušení, co vše mohou ženy dosáhnout, když chtějí. Možná stačí jen otevřít šatník a ihned víte, jak zářili očka tomu vašemu, když vás poprvé uviděl právě v těch šatech, které teď na sebe už neobléknete.

Při tom všem hubnutí ale nezapomínejte, že nadváha je více zdravotní než estetický problém, stejně tak je zdravotní problém náhlé a nekontrolované hubnutí. To si vyžaduje trpělivost a cílevědomost a na konci toho všeho snažení, doprovázeného změnou životních návyků i jídelníčku bude nejen krásná postava a móda na vás jako ze žurnálu, ale především váš dobrý pocit, zdravé tělo i duše, korunované nádhernou pletí. A rozzářené oči vašeho partnera.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..