Exotická dovolená

Letos se mi potvrdila klasická pravda. Kdo jede na dovolenou brzy, potřebuje dovolenou ještě jednu. A protože jsem nevydržel čekat s aktivním odpočinkem na konec srpna, ale vyrazil za krásami vlasti už začátkem léta, tak opět sedím nad nedokončenou prací a přemýšlím, že bych si odpočinul rád zas.

Projel jsem letos na horském kole kus Moravy a i kousek sousedního Rakouska, po návratu dodělal všechnu zmeškanou práci a vrtá ve mne červíček, který neustále se ptá kam na dovolenou pojedeme zas? Cítím v zádech, že by to chtělo tentokrát něco jiného, než dovoleno na kole.

Něco, kde bych jen ležel a odpočíval. Relaxoval, věnoval se józe, požitku těla i duše. Zkrátka ten odpočinek, čemu se mezi lidmi říká luxusní dovolená. Odletět někam hodně daleko, kde není tak horko, jako u nás, kde vzduch ovlažuje teplé moře, a nohy se boří do měkkého písku při procházce po pláži. Vlnky se tetelí a vítr šumí v korunách palem. To je sen!

Víte, že do některých destinací se letecky dostanete dříve, než autem po dálnici přes ucpané Rakousko ke Středozemnímu moři v Dalmácií? A dokonce si můžete počas letu i zdřímnout, což v autě bez zastavení nejde. A odpočatí jste nejen na dovolené, ale i po návratu z ní.

Zapadající slunce, které se noří do oceánu, to už není jen filmová scéna a romantický sen. Tato exotická dovolená může být i vaší dovolenou. Dovolenou s bezpečným návratem s cestovní kanceláří, působící již sedmnáct let díky kvalitním službám a individuální péčí. A pokud ve své práci sázíte na profesionalitu, kvalitu a slušnost, dostane se vám stejného i na vaší dovolené.

Takže tak nějak už znám otázku na svou nevyřčenou odpověď, kam na dovolenou. Mrknu do diáře, přesunu pár schůzek, odvolám jednu párty a vyrazím za sluncem a mořem, namíchaným v tom správném koktailu, nazvaném exotická dovolená. Doufám, že se tam taky potkáme na pláži.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..