web analytics
Lis 232015
 

Taky se teď na začátku zimy cítíte nějak unaveni? I do schodů to jde o trochu hůř, než v létě a celkově se tělu moc nechce v té plískanici venku? Je nejvyšší čas dopřát svému tělu pobyt v lázních a trochu se dát do pořádku. Do lázní se nejezdí, jen když vás tam pošle lékař na několik týdnů, do lázní se můžete vydat i na prodloužený víkend nebo krátký wellness pobyt.

Lázně na pohybové ústrojí prospějí každému člověku, i když využije jejich nabídku jen na několik dní. Proto jsou lázeňské víkendové pobyty vhodné pro zaměstnané lidi, kteří se nemohou utrhnout z práce, stačí den nebo dva dovolené k víkendu v péči lázeňského personálu a tělo je jako znovuzrozené.

Lázně na pohybové ústrojí pomohou všem staršímu lidem, na kterých se už prožitá léta trochu podepsala. Pomohou zlepšit stav kloubů a tím i celkovou pohyblivost. Odstraní bolest zejména chronickou a zlepší prokrvení tkání. Oblíbený rašelinový zábal má relaxační účinky i na psychiku pacienta.

Protože se problémy s klouby objevují velmi často ve vyšším věku, mimosezónní lázeňské pobyty pro seniory využívají důchodci i několikrát do roka. Opakovaná slatinná koupel nebo rašelinová koupel pomáhá lépe zvládat zahrádku i vnoučata po celý rok.

wellness

Pracovně vytížení lidé upřednostňují wellness pobyty. Lázeňské procedury absolvované spolu s partnerkou tak dávají možnost utužit vztahy i zdraví a nabrat nových sil do dalšího pracovního nasazení. Pár dní v lázních dovolí odpočinout si od pracovního stresu a připravit se na dlouhou zimu. Posílený organizmus lépe zvládá útoky bacilů a celkově zlepšena kondice podpořená pobytem v lázních znamená lepší a spokojenější život.

Navštivte na podzim lázně Velichovky a vyberte si z mnoha pobytů ten, který vám nejlépe vyhovuje a užijte si zimu ve zdraví a dobré zdravotní i tělesné kondici. Vaše klouby vám budou lépe sloužit a pookřejete i na duši.

 Publikoval 23. listopadu 2015  Tagged with:

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..