Dopřejte svému tělu lázeňský pobyt

Taky se teď na začátku zimy cítíte nějak unaveni? I do schodů to jde o trochu hůř, než v létě a celkově se tělu moc nechce v té plískanici venku? Je nejvyšší čas dopřát svému tělu pobyt v lázních a trochu se dát do pořádku. Do lázní se nejezdí, jen když vás tam pošle lékař na několik týdnů, do lázní se můžete vydat i na prodloužený víkend nebo krátký wellness pobyt.

Lázně na pohybové ústrojí prospějí každému člověku, i když využije jejich nabídku jen na několik dní. Proto jsou lázeňské víkendové pobyty vhodné pro zaměstnané lidi, kteří se nemohou utrhnout z práce, stačí den nebo dva dovolené k víkendu v péči lázeňského personálu a tělo je jako znovuzrozené.

Lázně na pohybové ústrojí pomohou všem staršímu lidem, na kterých se už prožitá léta trochu podepsala. Pomohou zlepšit stav kloubů a tím i celkovou pohyblivost. Odstraní bolest zejména chronickou a zlepší prokrvení tkání. Oblíbený rašelinový zábal má relaxační účinky i na psychiku pacienta.

Protože se problémy s klouby objevují velmi často ve vyšším věku, mimosezónní lázeňské pobyty pro seniory využívají důchodci i několikrát do roka. Opakovaná slatinná koupel nebo rašelinová koupel pomáhá lépe zvládat zahrádku i vnoučata po celý rok.

wellness

Pracovně vytížení lidé upřednostňují wellness pobyty. Lázeňské procedury absolvované spolu s partnerkou tak dávají možnost utužit vztahy i zdraví a nabrat nových sil do dalšího pracovního nasazení. Pár dní v lázních dovolí odpočinout si od pracovního stresu a připravit se na dlouhou zimu. Posílený organizmus lépe zvládá útoky bacilů a celkově zlepšena kondice podpořená pobytem v lázních znamená lepší a spokojenější život.

Navštivte na podzim lázně Velichovky a vyberte si z mnoha pobytů ten, který vám nejlépe vyhovuje a užijte si zimu ve zdraví a dobré zdravotní i tělesné kondici. Vaše klouby vám budou lépe sloužit a pookřejete i na duši.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..