Chcete si užít dovolenou plnou hýčkání? Pak navštivte některé z českých lázní

V současné chvíli pomalu a jistě přichází čas na plánování pořádné letní dovolené. Výběr je opravdu složitý, protože se před vámi otevírá bezpočet zajímavých možností. Málokterá z nich vám však nabídne takový relax, jako tuzemské wellness hotely. Jaký navštívit?

Nejen lenošení

Léto v lázních nemusí znamenat jen masáže, bazén, vířivku, bahenní koupele a další formy pasivních zážitků. Letní pobyt v lázních v sobě totiž šikovně kombinuje to nejlepší ze všech světů. Přes den můžete poznávat malebnou přírodu naší země, zatímco večer si užijete zasloužené procedury.

Typickým příkladem jsou vyhlášené lázně Teplice. Ty najdete na severozápadě České republiky. Dané město vás nadchne pestrou škálou kulturních akcí. Za zmínku stojí třeba prostorné divadlo, jazzové kluby, muzea nebo pravidelné venkovní koncerty s názvem Malá Paříž. Dočkáte se rovnou několika zajímavých balíčků služeb, takže si na to své přijdou všichni.

Užijte si zábavu

Pěkný lázeňský pobyt vám zajistí i lázně Lednice. Toto klidné městečko leží na jižní Moravě a nadchne všechny návštěvníky hlavně stejnojmenným zámkem, který je zapsaný na seznamu UNESCO. K tomu připočtěte ochutnávky vín, nekonečné turistické trasy a výborné restaurace. Zaujme vás balíček pro seniory, ženy, či vsadíte spíše na romantiku pro dva?

Janův Hrad nedaleko Lednice je oblíbené výletní místo

Výše zmíněné lázně jsou samozřejmě jen malá ukázka toho, co lze najít na území naší země. Nejlepším řešením je porozhlédnout se na vlastní oči. S tím vám pomohou webové stránky populárního portálu Spa.cz, kde si vyhledáte lázně raz dva.

Budete si moci vybrat ze stovek šikovně sestavených balíčků za velmi přívětivé ceny. Samotná rezervace zabere pouhých několik málo kliknutí. Určitě příliš neotálejte, aby vám ostatní lidé nezabrali nejlepší nabídky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..