Dětská odrážedla

Dětská odrážedla

Ve volných chvílích, pokud to počasí dovolí, rád jezdím na kole krajinou. Je to pro mne relax i tréning. Na kole jsem začal jezdit na základní škole, tenkrát se prodávala dětská kola s pomocnými kolečky. Menší děti jezdili na malé tříkolce. Výběr veškerý žádný. Dnes mohou rodiče malým dětem pořídit dětská odrážedla a různá vozítka a nechat je tak „vyřádit se“ na dvoře nebo dětském hřišti.

 

Na našem trhu jsou dostupná dětská odrážedla dovážená ze zahraničí. Patří k neoblíbenějším hračkám nejen mezi kluky, ale oblíbily si je i děvčátka různého věku. Pestrobarevná vozítka různých tvarů a velikostí.

Na procházky po městě místo kočárku se hodí odrážedlo tvaru automobilu Buggy. Je libo odrážedlo s volantem? Dojmem opravdového sporťáku působí toto odrážedlo, tvarem připomínající sportovní kupé. Řídící tyč slouží rodiči k vedení vozítka, které tak slouží i jako kočárek, pokud je potomek svou jízdou unaven.

Skvělým dárkem pro malého klučinu je odrážedlo-motorka. Svým vzhledem připomíná opravdovou závodní motorku a jízda na ni je skvělým zážitkem pro malé dítko. Konstrukcí učí děti rovnováze a přispívá rozvoji tělesné síly.

Dětská odrážedla jsou dobrým způsobem přepravy i zábavy i tehdy, pokud „vlastníte“ dvojčata. Se stříškou nebo bez, s odnímatelnými sedadly, plastové odrážedlo se lehce ovládá a po použití i lehce udržuje. Například po návštěvě zmrzlinového stánku nebo cukrárny 😉

Dětská odrážedla

Odrážecí auta jsou velmi dobrou hračkou pro malé děti na dvoře rodinného domu. A pokud váš klučina se vidí ve svém taťkovi-farmářovi, pořiďte mu novinku: šlapací traktor v zelené barvě. Může tak už od mala „pomáhat“ při správě rodinné farmy. S přívěsem za tento traktor může převážet po dvorku vše, co je na farmě potřeba a hrou tak získávat návyky, potřebné později k provozu rodinné farmy.

Dětská odrážedla můžou být hezkým dárkem pro kluky i pro holky. Dětské odrážedlo rozvíjí jejich pohybové schopnosti i udržování rovnováhy. Jsou dobrou hračkou pro malé děti na dvůr i zahradu a na procházky s rodiči po městě nebo v parku.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..