web analytics
Bře 102013
 

Přemýšlím o úpravě kolem domku a v práci pravidelně projíždím několika automatizovanými a pěkně provedenými bránami, tak jsem se začal zajímat více o jejich funkčnosti, provedení a samozřejmé o jejich dodavateli. Jsou to brány Lomax.

Vrata a brány Lomax jsou vyráběna nejmodernější CNC technologií, která zajišťuje maximální přesnost a kvalitu výroby.

Kromě průmyslových vrat Lomax vyrábí a dodává Sekční vrata ze svisle umístěných několika panelů, posuvná vrata z panelů umístěných vedle sebe, rolovací vrata z PVC nebo alu profilů, vhodné pro každý typ garáže nebo jiného objektu.

Pro vjezdy do dvorů nebo výrobních areálů jsou určeny brány vyráběné v provedení křídlových bran anebo jako brány posuvné s pohonem. Výběr je dán estetickým cítěním majitele objektu, ale také prostorovými možnostmi. Posuvné brány jsou vhodné tam, kde je dostatečná délka plotu vedle brány a současně by křídla bran překáželi například na chodníku nebo zasahovala do vozovky. Oba druhy mohou být vybavena pohony bran a dálkovým ovládáním, které lze kombinovat například s kamerovým systémem. Návštěvám můžete tak otevírat brány bez toho, že byste museli opustit dům a přitom víte, kdo k vám jde na návštěvu. A ve svém autě si bránu otevřete dálkovým ovládáním. Jak pohodlné.

Posuvné brány najdou své uplatnění nejen jako vjezdy do průmyslových areálů anebo dvorů rodinných domů, ale i jako způsob rozdělení větších ploch na menší celky. Kombinace posuvné brány s ovládáním vstupu pomocí čipů a pohony bran umožňuje jednak bezobslužný provoz, jednak sledování pohybu osob a současně ovládání vstupu pouze oprávněným osobám. Ideální kombinace do výrobních prostor.

Lomax je synonymem pro bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost. To tato firma dosáhla i pomocí toho, že si sama vyrábí, jako jediná v České republice, všechny panely pro sekční vrata sama. Tím se posouvá hranice kvality stále nahoru. Současně to umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníku a vyrábět všechny výrobky vždy na míru a v krátké dodací lhůtě.

Takže moje další brána bude Lomax.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..