Vrata do garáže

Jezdíte-li autem každý den a každý den parkujete ve své garáži, potom jsou garážová vrata velmi používané. A po pár letech taky tak vypadají. Zejména teď, na jaře, kdy se více věnujeme údržbě domu a zahrady po zimě, si všímáme i takových věcí, jako je vjezd do garáže a vrata a uvažujeme, jak co nejlépe provést údržbu, aby nám vydrželi ještě další léta. A co tak vzít to pěkně od podlahy?

Zejména starší domy a garáže mají garážová vrata plechová, doma dělaná, v lepším případě svařená místním řemeselníkem. V těch dobách to ani jinak nešlo. No jak léta přibývají nejen vratům, ale jejich majiteli, je čím dál namáhavější je každý den otevírat a zavírat a skoro každý rok se starat o jejich opravu a nový nátěr.

Pokud řešíte stejnou situaci, asi se taky dospěli k jednoznačnému závěru. Stará garážová vrata nahradit úplně novými. Nejlépe od ověřeného domácího, tedy českého, výrobce. Který nebude moc levný, aby vrata za něco stála, ale ani zbytečně moc drahý. Který nabídne slušnou kvalitu. A který ke svým vratům dodává i elektrické pohony a když už jsem u toho pohodlí, tak i dálkové ovládání. Ať nemusíme v zimě nebo dešti vystupovat z auta jen proto, že potřebujeme otevřít vrata od garáže a zajet autem dovnitř.

Že vrata od garáže nemusí být jen těžká a náročná na manipulaci vás přesvědčí sekční garážová vrata. Při otevírání nezabírají skoro žádné místo, neomezují vjezd nebo výjezd na ulici, správným vyvážením jdou lehce ovládat i bez elektrického pohonu. No díky své konstrukci jsou předurčeny k tomu, aby byli poháněné mechanickým otevíracím mechanizmem a manipulace s nimi nebyla pro nikoho fyzickou dřinou.

Pokud zvolíte jako dodavatele pro svá garážové vrata firmu, která má dlouholeté zkušenosti a vyrábí průmyslová vrata pro náročné zákazníky, neuděláte chybu a můžete se spolehnout na jejich vysokou kvalitu. Abyste nemuseli každé jaro zase přemýšlet, že zase musíte opravit a natřít garážová vrata.

Jeden komentář u “Vrata do garáže

  1. Google Chrome 20.0.1132.47 Google Chrome 20.0.1132.47 GNU/Linux GNU/Linux
    Mozilla/5.0 (X11; Linux i686) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11

    Přemýšlel jsem, jestli si dát klasická nebo sekční vrata a nakonec vyhrály sekční. Ta výhoda úspory místa je nepřekonatelná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..