Nová vrata

Při stavbě rodinného domu většinou není opomíjena ani garáž. Ovšem ke konci stavby s napjatým termínem i rozpočtem jsou garážová vrata mezi tím posledním, na co se dbá. Garáž se „nějak“ uzavře a hotovo. Člověk je mladý a při síle a nemá problém s otevíráním i těžkých a neprakticky provedených vrat. Vše se ale jeví jinak o pár let později.

Na garáži příbuzných byla kdysi osazena nahoru výklopná vrata. Těžká vrata se otevírají jen silou a staršímu člověku už to způsobuje problémy. Na naší garáži na kraji města zase klasická dvoukřídlá vrata, které po čase byl problém zavřít. A tak v obou případech byla stará vrata nahrazena novými. Garážová sekční vrata umožňují lehké a pohodlné ovládání, rychlý přístup do garáží a v neposlední řade i plnou ochranu zaparkovaných aut za vraty.

Pokud má firma bohaté zkušenosti a dlouhá léta vyrábí průmyslová vrata pro nejrůznější firmy, tak jistě dobře zvládne i výrobu malých garážových vrat. Průmyslová vrata jsou celodenně vystavěna silnému provozu u všech výrobních a obchodních firem, kde musí plnit tuto svou funkci celý rok a za každého počasí, tady není žádný prostor pro poruchy, neboť logistické firmy mají pravdu nabitý časový harmonogram každého nákladního automobilu včetně povinných bezpečnostních přestávek pro profesionální řidiče.

Tak jako švédské automobily Saab byli známé svou promyšlenou a bezpečnou konstrukcí, převzatou konstruktéry z letecké části této firmy, tak i u vrat renomované firmy bude na garážových vratech znát zkušenost z průmyslu. Jisté poznáte rozdíl proti svařenci nějaké garážové firmy, kterou byste museli každý rok volat pro seřízení padajících křídel vrat nebo pro problémy se zámkem. A taky v úvodu řečené možné problémy s váhou samotných vrat a s jejich manipulací.

Přitom garážová vrata ceny nemají enormně vysoké, že by zruinovali váš rozpočet pro stavbu garáže u domu nebo rekonstrukci té staré. Tím, že jsou garážová vrata vyráběna ve velkých sériích na výrobní lince, dokáže jejich výrobce udržet cenu konečného výrobku na rozumné úrovni a proto jsou garážová vrata sekční dostupná komukoliv.

Výroba na moderních plnoautomatických linkách, to pro vás jako zákazníka garážových bran znamená preciznost a přesnost ve výrobě a současně, že za atypické rozměry vůbec nepřiplácíte. Všechny sekční vrata se totiž vyrábí na míru a nemusíte nic stavebně přizpůsobovat. Případný servis je taky rychle dostupný, protože vrata DoorHan se vyrábí v Čechách, v Kadani.

Uvažujete o uzavření prostoru s malými denními nároky na provoz? Pro soukromou garáž s nízkým otvorem a do šíře max. 3 metry? Vyhoví vám vrata RDS01. Pro šířku do šesti metrů si zase vyberte garážová sekční vrata RSD02.

Zajímá vás rovněž energetická úspornost garáží? Všechna garážová vrata jsou vyplněná polyuretanovou pěnou v síle 40mm, takže zateplení garážových vrat máte v ceně a nemusíte připlácet za něj.

Jestli si objednáte velká průmyslová vrata do rozlehlé výrobní haly nebo garážová sekční vrata do malého rodinného domu, vždy máte zajištěn rychlý a dostupný servis a stejný přístup osvědčeného výrobce, působícího v síti třiceti zemí. To dává garanci nejmodernější technologie výroby a vám, jako zákazníkovi, nejkvalitnějšího výrobku. Ceník samozřejmě zohledňuje druh použití vrat a reflektuje vaše požadavky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..