Auto jako výhra? Super! Ale papírové letáky si vzít nenechám

auto

Chtěli byste nové auto? To je otázka, viďte? Vždyť kdo by nechtěl. Pokud však na něj nemáte dost peněz, nevadí. Někdy stačí úplná maličkost. Zapojit se do soutěže v nákupním řetězci. A přestože při mém štěstí nepředpokládám, že bych cokoliv vyhrála, když mi pokladní po zaplacení zboží podala kartičku se soutěžním kupónem, potěšila jsem se. Možná nastal můj čas.

 

Získat kartičku se soutěžním kupónem můžete i vy. Mně se to podařilo velmi jednoduše. V letáku jsme si s dcerou vyhlédli teplé flanelové pyžamo. Vždyť zima je tu co nevidět. Jí se líbilo červené a mně zase růžové. Cena jednoho byla baťovských 249 korun. Vybrala jsem se tedy brzy ráno do obchodu.
A měla jsem štěstí. Pyžama jsem koupila a protože jsem splnila základní podmínku a můj nákup představoval částku vyšší než 350 korun, dostala jsem zmíněnou kartičku. Po jejím zaregistrování na stránce řetězce mám možnost vyhrát okamžitě ledničku, robot či automat na kávu, nebo postoupit do slosování o tři auta. No nebrali byste?

Virtuální letáky? A do čeho budu balit slupky od brambor?


slupky v letáku Po návratu z práce jsem si tedy jako vždy zapnula počítač, naklikala internetovou stránku známého řetězce a že se jdu zaregistrovat. Bez větších problémů jsem to zvládla, ale v prvním kole jsem, podle očekávání, nevyhrála nic. No co už. Možná se mi ujde jedno z těch super autíček. Uvidíme.

Co mě však zaujalo, byla nabídka řetězce odebírat novinky ve virtuální podobě. Pokud se zaregistruji, dvakrát do týdne mi budou posílat leták a informovat mě o aktuální nabídce. No skvělé. Budu mít sice přehled, nemusím jít každý čtvrtek do prodejny pro papírové letáky, ale co potom? Kde vezmu tak chytré „obaly“ na kuchyňský odpad? Přitom jsem si na ně již zcela zvykla. Když se chystám čistit zeleninu, brambory, mrkev nebo cibuli, stačí rozložit jednu, dvě stránky letáku a mohu loupat kolik chci, aniž jsem si udělala nepořádek na stole. Když mám zeleninu očištěnou, odpad prostě zabalím a buď jej takto vyhodím, nebo, a to dělám častěji, vezmu do zahrady zkompostovat.

A co vy? Které letáky vám vyhovují víc? Virtuální a nebo ty klasické papírové?

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..