web analytics
Kvě 042013
 

Po zimě přišlo okamžitě léto a s ním i sluneční paprsky do našich duší i příbytků. A i když jsme rychle pookřáli, za pár dní už nám ostré sluneční světlo v místnostech může začít vadit. Ruší nás při odpoledním odpočinku, pokud svítí do očí, nebo znemožňuje relax s knihou v ruce. Je načase nechat namontovat žaluzie na plastová okna.

Stínění oken je často podceňováno, pokud k výměně oken na bytě nebo domě přistupujeme na podzim a sílu slunečního světla trochu podceníme. Naštěstí lze tuto po čase až nepříjemnou situaci rychle a levně vyřešit. Jednoduše necháme žaluzie na plastová okna namontovat dodatečně.

Na výběr má každá paní domu hned z několika možností, podle toho, v jakém stylu má zařízenu svoji domácnost. Nejrozšířenější jsou samozřejmě hliníkové horizontální žaluzie na plastová okna, používají se i jako meziokenní žaluzie, pokud máte starší dřevěná okna, která vám době slouží nebo jejich výměnu za nová plánujete v horizontu několika let.

Milovníci přírodních materiálů ocení žaluzie dřevěné nebo bambusové. Nejenže je lze nasadit na rámy oken, ale mohou být montovány na celou stěnu nebo až od stropu a být tak nejen prvkem stínění před přímím slunečním světlem v místech, kde nám to vadí, ale i výrazným prvkem estetickým v místnosti.

Je několik způsobů, jak ovládat žaluzie horizontální a tím regulovat množství světla v místnostech. Ruční ovládání je rozšířené ve dvou provedeních. Řetízkem anebo ovládací tyčkou. Záleží jen na vkusu každé domácí paní. Stejně, jako výběr barvy z celé škály barev, která se používá na stínící prvky, tedy žaluzie vyrobené z hliníku.

A možnost skutečné širokého výběru prvků stínění není omezena žádným regionem. Například v Plni je zákazníkům již dva roky otevřena pobočka, ve které odborníci na žaluzie Plzeň s osobním a profesionálním přístupem poradí s výběrem, dodrží krátké dodací lhůty a používají výhradně kvalitní a spolehlivé materiály. Vybraný produkt vyrobí, dovezou a namontují rychle, spolehlivé a za přijatelnou cenu.

Takže pak už si můžete sluníčka kdykoliv jen užívat.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..