Úlovek z koupaliště

Včerejší televizní reklama na prostředek proti vaginální mykóze mi připomněla, že se, tak jako každý rok, blíží léto. A tak, jako každý rok, kroky mnoha žen povedou nejdříve na koupaliště a potom k lékaři. Odkud vím, že to tak bude? Protože cukr.

Je víkend, sluníčko mě vytáhlo ven. Na koupališti rozložím deku, párkrát si zaplavu, pak se opaluji. Pak mě začne opalovat mladý fešák, pozve mě na kávu. Nejdříve si vychutnám sladké latté, pak si vychutnám fešáka.

Když mi příští pátek zavolá, zda se setkáme na koupališti, musím odmítnout. Svědí mě. Byla jsem u lékaře. Tak si myslím: „Zase to koupaliště“.

Proč po návštěvě téhož koupaliště některé ženy vaginální mykózu dostanou a jiné ne? Protože cukr.

zmrzlina

Vaginální mykóza je způsobena houbou Candida albicans. Ženy si myslí, že ji nachytají na koupališti. Ona se ale v těle běžně nachází. Pouze se někdy rozmnoží více, než je zdrávo.

Na koupališti vyjdeme z vody a necháme si na sobě mokré plavky. Na jejich vysušení se spotřebuje teplo z našeho těla. Tento výdej energie je pro naše tělo šok. Spolu s vlhkostí v oblasti bikin ideální živná půda pro Candidu.

Každý organismus potřebuje pro svůj život přijímat energii. No a Candida je na sladké. Takže pokud si na koupališti dopřejeme „osvěžení“ ve formě zmrzliny nebo sladkého nápoje, nemůžeme se pak divit, že se Candide bude v našem těle dařit.

Vaginální mykóza je onemocnění, se kterým se návštěvě lékaře nevyhneme, ale můžeme jeho riziko výrazně snížit. Tím, že snížíme příjem jednoduchých cukrů. To znamená obyčejného řepného cukru, jehož jsou plné zmrzliny, různé kávové nápoje, šlehačkové poháry, ochucené a oslazené nápoje a džusy.

Nekrmte svou Candidu, užívejte si léto.

Jeden komentář u “Úlovek z koupaliště

  1. Internet Explorer 8.0 Internet Explorer 8.0 Windows XP Windows XP
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; GTB7.3; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)

    Koupaliště je pro mě vždycky o strach..byla jsem na mykozy náchylná..zkoušela jsem si dávat i tampony..ale vždycky jsem zkončila u ženského..no pak mi poradila at si koupím Laktobacily Imunit. Upravili mi mikrofloru, obsahují 12miliard účinných látek, což je hodně a jde to poznat..jsem na tom zdravotně určitě líp..beru je každý den a budu brát pořád..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..