Pružinové matrace přináší množství výhod

Většina z nás má zažitý názor, že pružinové matrace nejsou kvalitní a je nejlepší je vůbec nepořizovat. To však není v žádném případě pravdou. Tato domněnka pramení především z nedostatku informací. Aktuálně nabízené pružinové matrace s sebou totiž přináší velké množství výhod, ve srovnání s jinými typy matrací. A nejedná se pouze o pořizovací cenu!

Matrace je možné vybírat z mnohých provedení. Každému se zavděčí jiný typ. Spousta lidí však opakovaně sáhne po pružinových matracích – například alergici, kvůli jejich vzdušnosti. Prvním kritériem, zda tu či onu věc zakoupíte, je u hodně lidí pořizovací cena. Není to sice nejlepší přístup, ale taková je skutečnost. I pořizovací cena hraje u pružinových matrací prim. Jedná se totiž standardně o jedny z nejlevnějších matrací. Tento fakt však nijak neubírá na nabízené kvalitě.

Obrovskou výhodou pružinových matrací je jejich vysoká nosnost. Hodí se i pro obéznější lidi. Jejich největším pozitivem je, jak již bylo naznačeno, vzdušnost, díky které je zaručen kvalitní spánek. U pružinových matrací potěší i životnost, matrace vydrží v podstatě v neměnných podmínkách i více, než dvacet roků.

Nové technologie výroby

Někdo by mohl namítat, že matrace s pružinami je nepohodlná a tlačí. To již dávno neplatí. Vlastní výroba prošla během posledních roků změnami. Výsledkem je jiná technologie pružin. Moderní pružinové matrace mají pružiny uloženy v taštičkách. Takové pružiny jsou zúženy a zmenšeny, avšak ve prospéch jejich počtu, který je kolikrát vyšší, než 200 pružinek na metr čtverečný matrace. Takto velkým počtem je dosaženo dokonalé elasticity a nezávislé kopírování tvarů těla.

matrace120x200

Ať přemýšlíte o nákupu pružinových matrací, nebo vás zaujaly jiné matrace, doporučíme navštívit e-shop na adrese maxi-postele.cz – zde narazíte na bohatý a kvalitní výběr nejen matrací! Podívejte se třeba na nejoblíbenější typ, kterým jsou matrace 120×200!

Kvalitní matrace zajistí kvalitní spánek. A to je nezbytný předpoklad pro to, abyste strávili celý den aktivní činností bez bolesti nejen v práci, ale i doma nebo na zahrádce.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..