Jako Carrie Bradshaw v ráji bot

boty dámské kozačky

Začátkem nového roku začínají ve více obchodech pro zákazníky velmi oblíbené povánoční výprodeje. Za výrazně nižší ceny tak můžete nakoupit zboží nejen v kamenných obchodech, ale i v těch internetových. Nedávno jsem při prohlížení stránek se slevami objevila jednu úžasnou. Jmenuje se „Svět bot“ a právě v těchto dnech na ní probíhá aktuální výprodej zimních bot. Milovnice bot se tak jednoduchým kliknutím ocitnou v opravdovém ráji bot.


Zima je pro naše boty náročným obdobím. Proměnlivé počasí, mráz, déšť i sníh jim dávají pořádně zabrat. Když se k tomu přidá posypová sůl na chodnících, často ani ty nejkvalitnější boty tento nápor nevydrží. Buď popraská vnější kůže nebo se rovnou proděraví. Procházka městem či cesta do práce tak může skončit promočený ponožkami. Či dokonce nachlazením.

boty dámské kozačky
boty dámské kozačky

Pokud se vám taková nepříjemnost stane v lednu, když zima ještě zdaleka nekončí, nezbývá vám nic jiného, ​​než si pořídit kozačkynové. A když už nové, tak ať jsou podle nejnovějších trendů. No ne? I když já nejsem zrovna sběratelkou nejnovějších modelů dámských bot, občas si ráda nějaký ten pěkný model pořídím. Jen tak. Pro radost. Samozřejmě, že přednost mají boty nejen módní, ale i funkční. A když už si mám vybrat, tak minimálně dva páry. Vždyť přece jedny potřebuji pro parádu a jedny do sněhu či ledu. Ty pro parádu musí být elegantní dámské kozačky. Nejlepší z kvalitního materiálu a na podpatku. Vevnitř musí být teploučko. Nejlépe z přírodní kožešiny. No protože to budou kozačky pro parádu, může být uvnitř i hřejivý textil. Zapínání na zip by bylo ideální. A na závěr cena. Ta by měla být přiměřená. Nejlépe akční. Čili maximálně výhodná.

boty zimní dámské
boty zimní dámské

Že mám příliš velké nároky? Že boty, které vše toto splňují nikde nekoupím? Omyl! Právě jsem jedny objevila. Elegantní dámské kozačky s.Oliver jsou ty pravé. Úžasná barva, materiál i cena. A mají i mou velikost. Hned si je beru.
Abych měla co nosit i do hlubokého sněhu, vybrala jsem si parádně dámské zimní boty. Jelikož jsou navrženy ve Švédsku pro severskou zimu, věřím, že ani mně v nich nebude chladno.

A aby mi manžel nevyčítal, že jsem na něj nemyslela, vybrala jsem pánské zimní boty i pro něj. Jsou vybaveny membránou, která zabrání proniknutí vlhkosti dovnitř boty. Zároveň dovoluje větrání nohy směrem ven. Pro muže ideální. Myslím, že se mu budou líbit.

boty panské zimní
boty panské zimní

Možná budete namítat, že kupovat obuv přes internet není moc praktické. Vždyť nejlepší je si boty vyzkoušet rovnou na noze. Projít se v nich. Ale toto všechno můžete udělat. V pohodlí vašeho domova. Internetový obchod vám garantuje výměnu či vrácení zboží. Vše zdarma. Dokonce až třicet dní od nákupu. Nespornou výhodou nákupu v tomto obchodě je mnohem širší sortiment než v běžném kamenném obchodě.

I když v internetovém obchodě svetbot.cz mají stále široký sortiment bot všech velikostí, nevyplatí se velmi otálet. Abyste dostali právě tu vaši velikost, třeba objednávat co nejdříve.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..