Na lodi za zdravým životním stylem

Kdo se v dnešní době snaží zejména ve městech žít zdravým životním stylem a vybírat si, co sní, mi jisté dá za pravdu, že často bývá problém najít „spřízněnou duši“, vyměňovat si zkušenosti a recepty. Většina lidí žije ve spěchu, ve spěchu i jí a často se nedívá pořádně kolem sebe. Kde tedy potkat ty správné lidi a strávit s nimi pár příjemných dní?

 


Odpověď je překvapivě jednoduchá! Takovou příležitost může poskytnout plavba na lodi s lidmi, kteří taky vyznávají zdravý životní styl, mají stejné názory na život jako vy. Pro takové lidi představuje projekt Vitality Boat skvělou příležitost poznat mnoho lidí, pohovořit s nimi, vyměnit si názory a poznatky.

Tato plavba lodí z Passau až do Budapešti skýtá prostor pro sebevzdělání v celém spektru otázek pro zdravý životní styl každému, kdo se jim zabývá krátkou nebo nebo celý život. Na palubě se můžete setkat s celou řadou známých osobností a lidí, naladěných na stejnou vlnu, jako vy.

Zajímavým způsobem tak lze kombinovat aktivní dovolenou, příjemnou pohodu, cestování a setkání se zajímavými lidmi. Rozšířit si znalosti netradiční metodou. Programy jednotlivých dní plavby jsou rozděleny na bloky, ve kterých si zacvičíte, zúčasníte se přednášky jednoho z odborníků na zdravý životní styl, nebo si vyberete možnost špičkového kosmetického ošetření. Podél trasy plavby lodě jsou pořádány výlety do atraktivních míst v okolí.

isabella_06

Po dobu pobytu na palubě vám budou k dispozici renomovaní lékaři, fyzioterapeuti, odborníci na gastronomii, profesionální trenéři, maséři, specialisté na péči o pleť a další, na které se můžete obrátit se svou žádostí o radu nebo požádat o pomoc s řešením vašeho problému. Na palubě lodi vás nic neruší, plavba sice skýtá kontakt s okolní přírodou, ale nabízí taký jistý pokoj a klid, takže se můžete soustředit na to hlavní: naučit se, jak žít zdravě. A udržet si zdravý životní styl i po skončení plavby lodí.

Tak neváhejte, plavba se uskuteční v termínu 27. března – 2.dubna 2014!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..