Kosmetika z Marseille

Compagnie de Provence

Pokud chcete potěšit své blízké nebo možná občas i sebe milým dárkem, kvalitní kosmetikou nikdy nic nezkazíte. Jenže vybrat něco opravdu originální není vždy jednoduché. Pokud však máte rádi vzpomínky na doby dávno minulé, kdy se ještě mýdlo vyrábělo tradičním způsobem, s výrobky francouzské kosmetiky Compagnie de Provence máte jedinečnou příležitost zažít atmosféru starých časů i dnes.

Jaká by to byla koupelna, kde by chyběla kostka mýdla. Mýdlo v takové podobě se vyrábí již desetiletí. Škoda jen, že čím dál tím častěji se při jeho výrobě používají umělé přísady. Mýdla tak sice příjemně voní, no pokožku častokrát zbytečně vysušují. Dokonce ani nežádoucí kožní reakce nejsou dnes žádnou vzácností. A tak kvalitní mýdlo s čistě přírodními přísadami, které by naší pokožce prospívalo, je stále větší vzácností.

Mýdla s tradicí

Compagnie de Provence O to příjemnější je zjištění, že se najdou i takové firmy, které oprášili léty ověřené receptury a vrátili se k tradičním postupům. Jednou z takových firem je i obchodní společnost působící přímo ve známém francouzském městě Marseille. Výroba kostky mýdla má v tomto nádherném městě dávnou tradici. No právě obchodní společnost Compagnie de Provence vytvořila z malé tuhé kostky tekutou hmotu. Přitom ale zachovala všechny její přednosti. Na výrobu svých tekutých mýdel a sprchových gelů používá výhradně přírodní oleje a výtažky z voňavého ovoce a květin. Díky nim se po sprchování cítíte svěží a odpočatí nejen vy, ale zároveň i vaše pokožka.

Od ovoce přes bylinky až po vzácné dřevo

Francouzská značková kosmetika Compagnie de Provence , to nejsou jen klasické kostky mýdla či mýdla tekutá. V nabídce najdete i tělové mlíčka, krémy a balzámy na ruce. Ani o různé vůně nemusíte mít obavy. Vždyť pokud vám zrovna nevyhovuje sladká vůně květů třešně, máte k dispozici něžný jasmín čí kvítek pomeranče. A komu více vyhovují kořenité vůně, možná si vybere vůni anýzu a pačuli.

Výrobky francouzské značky Compagnie de Provence jsou známé nejen svým přírodním složením a tradiční recepturou. Jejich obaly vás zaujmou už na první pohled. Pokud se pro ně rozhodnete, ladné tvary skleněných lahviček mohou být ozdobou i vaší koupelny.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..