Přírodní kosmetika

 
Taky vás občas při pohledu na kosmetické regály napadne otázka, jak naše prababičky mohly existovat bez všech těchto přípravků a přitom měli hezkou a zdravou pleť? Využívali přírodní kosmetiku ze své zahrádky a okolí domu. Znaly účinky jednotlivých bylin a dalších přírodních zdrojů na zdraví i krásu a používali přípravky z nich. Přírodní kosmetika je i dnes dostupná.

 
 

Přirozeně, už nemusíme na zahradu nebo do hlubokého lesa najít nějakou vzácnou bylinu anebo kořen. Jak zákaznice, tak výrobci se navrací ke kosmetickým přípravkům z přírodních zdrojů a na báze přírodních produktů, takže je můžete celkem běžně koupit. A pokud ji nemají ve vaší oblíbené parfumerii, s důvěrou se obraťte na internetové prodejny.

Pro zdravou pleť

Asi nejčastěji používanou kosmetikou jsou u žen krémy na pleť a to jak denní, tak noční. Zejména v tomto období, kdy se střídají mrazivé dny s těmi vlhkými, dostává pleť zabrat a potřebuje správně ošetřit. A nejde jen o to se líbit mužům, jde především o zdravou pleť, aby dlouho vydržela bez vrásek a poškození zimním počasím.

Ideální je bojovat proti vráskám v noci, kdy spíme. Přírodní krém proti vráskám využije našeho volného času a zatím co, my odpočíváme, on pracuje. Pomáhá nám svými antioxidačními účinky. Jeho základní složkou je olej z brutnáku lékařského, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny. Do nového dne se tak můžeme vydat odpočinuté nejen uvnitř, ale i navenek.

ireo

Exotická přírodní kosmetika

Ovšem nejen u nás znají zdroje přírodní kosmetiky. Tak jako my máme své byliny, tak i v exotických krajinách mají své zdroje. Oblíbenými výsledkem jejich zkušeností, jak využít přírodu pro zdraví a krásu, je kokosový nebo arganový olej z Maroka. Používá se na pleť i celé tělo jako hloubkově hydratační prostředek, pro zlepšení citlivé a zarudlé pokožky a úspěšný prostředek boje proti vráskám.

Svěřte se do péče staletími ověřené kosmetiky z přírody. Pomáhá všem zůstat mladá a krásná.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..