Konec letáků

Taky máte plné schránky papírových letáků, z kterých vás nejméně polovina vůbec nezajímá a rovnou je vyhazujete? Vás to obtěžuje a prodejce na tom zbytečné prodělává? Co byste za to dali, dostávat jen reklamní nabídky, které vás zajímají a v dobu, kdy jsou opravdu aktuální? V čase, kdy je sleva a bez zbytečného obtěžování? Tak takový prodejní systém je tady. Zákazníci budou potěšeni a prodejce ušetří a vydělá.

Jak by se vám líbila mobilní aplikace, díky které by se u vás objevila reklama pro kamenné obchody ve vašem blízkém okolí? Z různých obchůdků nebo i restaurací a kaváren či provozoven služeb? S možností okamžitě si rezervovat inzerovaný produkt nebo slevu? A to vše pro vás, jako zákazníky, zdarma?

Prodáváte? Hledáte nové zákazníky? Klasické letákové marketinkové akce jsou dnes už přežité a zbytečně drahé a neúčinné. Okamžitý prodej vám zajistí mobilní aplikace, kde si reklamní kampaně nastavíte klidně předem a jen je spustíte, například v době poledního poklesu návštěvnosti provozovny. Tento prodejní systém vám pomůže doslova vykřičet vaši nabídku po celém městě lépe, než tabule před prodejnou. Uvidí ji i lidé, kteří kolem prodejny neprochází.

Platby probíhají výhradně mezi prodejcem a zákazníkem, neplatíte nic ze svého zisku. A máte k dispozici statistiky úspěšnosti akcí. Citis.cz je jedinečný prodejný systém, který umožňuje prodejcům vystavovat speciální nabídky jinak, moderně a přijatelně pro zákazníky. Tato inovace a podpora prodeje přivede nové zákazníky. A bez provizí.

Tento okamžitý prodej zlepší vaši situaci jako prodejce a i reputaci mezi zákazníky, že je nezaplavujete papírovými letáky, které je nezajímají. Mobilní aplikace tak může být užitečná pro prodávajícího i kupujícího, oběma šetří čas i peníze. Prodejce má přehled o rezervacích, kupující má jistotu, že inzerované zboží za akciovou cenu nebude pro něj vyprodáno.

Když můžete mobilním telefonem platit za MHD nebo parkovací poplatek, proč byste pomocí něj nemohli nakupovat? Když je to navíc ještě výhodné.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..