1. výroční správa

Uběhlo to jako voda, ani jsme se nenadáli, a je to rok, odkdy jsme spustili tuto stránku. Jsme rádi, že jste celý čas byli tu s námi, jsme rádi za vaši přízeň i komentáře a podnětné maily. A jelikož máme to první výročí, dovolte mi to teď trochu zhodnotit.

Za rok se nám na webu „urodilo“ přes 200 autorských článků a k nim vašich 61 komentářů. Další se objevily na naší facebookové stránce, kde uveřejňujeme informaci o nových článcích na webu. A kde máme několik fanoušků.

Ze všech článků o zdravé výživě a zdravém způsobu života se vám nejvíce líbily tyto:

Za celý rok naši, a věřím že i vaši, stránku navštívilo 24 200 návštěvníků a návštěvníček. Stránka je na 9379. místě mezi českými stránkami, sledovanými systémem TopList. V posledním období denně stránku navštíví mezi 120 až 150 návštěvníků a průměrně si každý přečte dvě stránky.

Jistě jste si všimli, že na stránce je i reklama. Potěšitelné je, že se nám v průběhu roku podařilo zajistit, že na provoz hostingu už nedoplácíme a i díky vám se stránka uživí sama. Projekt totiž vznikl jako snaha vyplnit volný čas, který Olince najednou zůstal. Teď už to vypadá, že toho času bude mít opět méně a bude se moci opět realizovat ve své oblíbené práci, ale slibuje, že vás nebude zanedbávat a vždy si najde čas napsat zajímavý článek o výživě nebo zahrádce. Při psaní článků se perfektně naučila zvládnout práci v operačním systému Linux Ubuntu, fotografovat s digitálními fotoaparáty a upravovat fotografie v Ubuntu a používat systém WordPress, na kterém běží tato stránka.

Věříme, že její rady, jak se vyhnout používání léků, jak si správně vybírat potraviny, které raději nekupovat a jak si sami vypěstovat na balkóně nebo v zahrádce zeleninu a ovoce, byly pro vás užitečné. Věříme, že už i vy víte, že jíst dobře a zdravě není těžké ani drahé a že to jde. Věříme, že jste se spolu s Olinkou naučili péct si svůj chléb.

A věříme, že tu s námi budete i následující rok a že se těšíte na nové články tak, jako se my těšíme na vaše reakce a komentáře a maily s podněty na nové články.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..