Masáže v pohodlí domova

Lehká masáž zad dokonale uvolní svalstvo a dodá našemu tělu novu energii. Ale i masáže rukou a nohou dokáží s tělem divy. To potvrdí všichni, kdo jezdí pravidelně do lázní, ať už na dlouhodobé pobyty nebo absolvují jen prodloužený víkend. Ale za dobrou masáží nemusíte jezdit ani do lázní ani do žádného ozdravného centra. Kvalitní masáž celého těla si můžete dopřát i v pohodlí svého domova.

Masírováni nám prospívá tím, že prokrví pokožku, vyplaví z ní škodlivé látky a dělá ji pružnější a vláčnější. Lymfatický systém, který nemá takovou pumpu, jakou je srdce pro cévní systém, pomocí masáží lépe odvádí odpadní zbytky látkové proměny z těla. Svalstvo unavené těžkou prací nebo výkonnostním sportem po masáži se lépe regeneruje, stejně tak jako masáže uvolňují svaly zatuhlé nečinností. V konečném důsledku se všichni po masážích cítíme lépe a proto je vyhledáváme.

V šedesátých letech dvacátého století japonská společnost Inada vyvinula masážní křesla a tím změnila pohled na tuto léčebnou a relaxační proceduru. Nejen, že si nemusíte lehat na masážní lehátko a docházet na specializované pracoviště, masážní křeslo využijete i doma. Pohodlně se posadíte a necháte se masírovat. Za zmínku stojí masážní křeslo Panasonic EP 58, které je vybaveno senzory pro zjištění zatuhlosti zádového svalstva, naskenuje si postavu, zjistí její hmotnost a nastaví kvalitní masáž právě na základě těchto zjištěných parametrů, pro každého člověka zvlášť.

inada-dreamwave

Kromě lázní masážní křesla pro své klienty kupují i domovy důchodců, kosmeticko- regenerační centra a studia zdraví. Masážní křeslo ozdobí i vaši domácnost a umožní vám využívat blahodárných vlivů masáží na vaše tělo kdykoliv, třeba každý den po návratu z práce. Doma masážní křeslo využije celá rodina. V zimě se tak stane náhradou za letní sporty, v létě poslouží jako regenerace po sportovním víkendu. Zajistí tak zdraví pro všechny vaše blízké.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..