web analytics
Čvn 162014
 

Rádi si občas s přáteli posedíte v klidu u lahvinky něčeho dobrého a zakusujete například kvalitním sýrem? Komu by se nelíbila už jen samotná představa podobného večera? Avšak při procházení mezi regály svého oblíbeného supermarketu nemůžete najít ani tu lahvinku s dobrým obsahem ani to zakusování? Nedivím se vám. Kvalitní evropské sýry za dobrou cenu můžete najít úplně jinde!

 

 

I když se nám televizní reklama snaží vnutit představu, že si Itálii doma uděláme lehce tak, že koupíme sýr podobný italskému v supermarketu a budeme se cítit jako na dovolené na italském venkovu, jen stěží můžou delikatesy k vínu připomínat venkov, když se vyrábí a vyváží na tuny každý den.

Když vás čeká příprava firemního pohoštění, delikatesy k vínu najdete ve specializovaném velkoobchodě na Moravě. Kvalitní ovčí a kozí sýry z rakouské farmy budou vaším hostům chutnat skvěle. A jestli podobnou akci neorganizujete poprvé a znáte chutě vašich obchodních partnerů, připravte jim evropské sýry jako originální dárek. Pokaždé, když se doma zakousnou do lahodného plátku, vzpomenou si na vás, vaši společnost a vaše výrobky a spojí si jejich kvalitu s kvalitním sýrem.

waldviertler_goats_milk_cheese

Velkoobchod www.dobresyry.cz může být vaším dodavatelem i tehdy, když provozujete vinný sklípek nebo specializovanou prodejnu delikates, uzenářských výrobků a sýrů. O zákazníky se bát nemusíte, protože tyto sýry v supermarketech nekoupí. Kdo hledá pro sebe a svou rodinu opravdovou kvalitu, přijde k vám.

Letní turistická sezona začíná, tak se nezapomeňte zásobit, ať váš sklípek nabídne hostům vše, co od něj očekávají. Kvalitní chuťový zážitek, příjemné posezení a dobrou náladu. Pro milovníky uzenin šunka nebo vonící klobásky, pro milovníky sýrů různé bochníčky tvrdého potěšení. Spolu s vaším vínem nezapomenutelný zážitek z dovolené na místě, kam se budou rádi vracet a které budou doporučovat svým známým. Na webu www.dobresyry.cz si vyberete ze široké nabídky kvalitních výrobků podle své chuti a pro všechny své zákazníky. Delikatesy čekají jen na vás!

 Publikoval 16. června 2014  Tagged with:

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..