Kancelářské židle

Bolí vás záda? Jste unaveni z dlouhého sezení v práci? Že už máte i ergonomickou židli a ani ta nepomáhá? Ani Míč? Nejvyšší čas se zamyslet a vzniklou situaci začít řešit.

Začíná to už v dětství. Hodiny strávené ve školní lavici, pak krátká cesta domů a doma, namísto dovádění na dvoře, další hodiny strávené u počítače. A výsledek? Nadváha, vadné držení těla a později i bolesti zad. V dospělosti je situace podobná. Dlouhé sezení v práci, pak doma u televize. A pohyb? Téměř žádný. Ochablé svalstvo však už není jen estetický problém, ale i zdravotní. A následné bolesti, hlavně zad, na sebe nenechají dlouho čekat.

spinalis pilot Jak tedy z toho ven? Pokud máte zaměstnání, ve kterém během pracovní doby většinu času používáte klasické kancelářské židle , vaše svalstvo je uvolněné a máte tendenci hrbit se. Roste tím tlak na obratle i meziobratlové ploténky. Po čase vás začnou bolet záda. Páteři nejvíc vyhovuje sezení ve vzpřímené poloze. S rovnými zády. Jenže na to musíte neustále myslet a narovnávat se. Pomoci vám při tom může balon. Odborníci sice sezení na něm doporučují, no maximálně na dvě hodiny denně. A co máte dělat vy, když sedíte denně i osm či více hodin?

Pořiďte si židli Spinalis! Tato unikátní židle, zařazena do kategorie zdravotnických prostředků, vyřeší vaše problémy se zdravým sezením. Pohyblivý sedák posazený na pružině se pohybuje s vámi. Páteř je tak ve správné poloze po celou dobu. I když se nakláníte. Na vzpřímené držení těla myslet nemusíte. Židle Spinalis to řeší za vás. Při sezení na ní si zároveň posilujete nejen svalstvo zádové, ale i břišní. Což není vůbec k zahození.

Na výběr máte několik modelů. Vybrat si tedy můžete židli tak pro sebe i pro vaše dítě. Jednotlivé modely mají nastavitelné sedadlo, opěrku na záda nebo i opěrky na ruce. Jsou rozlišeny podle výšky a hmotnosti osoby, která bude židli používat.

Správným výběrem a používáním židle Spinalis získáte pohodlí při dlouhém sezení nejen v práci, ale i doma. Zbavíte se bolestí hlavy a zad. A pokud jimi ještě netrpíte, věřte, že ani tak brzy nebudete.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..