Dali jste si letos předsevzetí udělat něco pro své zdraví? Nepolevujte!

Ale poplácat po zádech a odměnit se třeba nějakým pěkným kouskem oblečení rozhodně můžete. Pokud jste totiž v lednu začali dodržovat zdravý životní styl, do nějž patří dietní strava a pravidelné cvičení, a ještě jste své předsevzetí nevzdali, dosáhli jste lepších výsledků než většina naší populace!

 

Právě teď je nejlepší doba najít si „své“ fitko

Majitelé fitcenter se shodují na tom, že většina nadšenců, kteří se k nim počátkem roku nahrnuli, nejpozději v druhé polovině února „odpadne“. Zůstanou ti, kdo to se sportem myslí opravdu vážně, nebo se zdravý životní styl stal jejich koníčkem.

Že jste to právě vy? Pak se můžete radovat, protože fitka už nebudou přeplněná a snadno si tak vyberete to vaše, v němž se budete cítit příjemně. Například moderní Fitness centrum Ostrava, kde se nebudete tísnit ani tehdy, kdyby se všichni sváteční sportovci vrátili. Může se totiž pochlubit největší cvičební plochou v ČR!

Více než 220 strojů i skupinové lekce podle vaší chuti

V klimatizovaném prostoru Fitness Ostrava na vás čeká 220 přístrojů na silové cvičení a kardio. Pro milovníky běhání, na něž je venku ještě moc zima, je zde připraveno 20 běhacích pásů i luxusní běžecká dráha. Samozřejmě nechybí vybavení na populární crossfit.

Sólové cvičení přirozeně nevyhovuje každému. Někteří z nás k motivaci potřebují přítomnost dalších, což je úplně v pořádku. Proto ve Fitparku nabízí 60 různých skupinových lekcí týdně. Jestliže jste ještě na žádné nebyli a bojíte se, že budete za ostatními zaostávat, zkuste aktivitu, která je tělu naprosto přirozená. Heat Ostrava, to je kondiční chůze pro mladé, staré, pokročilé i začátečníky. Jóga Ostrava zase dokonale protáhne vaše svaly. A potom si můžete posedět s novými známými v místní kavárně.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..