web analytics
Říj 072015
 

Těstoviny se na naše stoly dostaly prý z Itálie. Jako rychlé a lehké jídlo je oblíbené v kombinacích s různými doplňky, rozmanitých tvarů a v mnoha variacích. Jako špagety se sýrem, plněné těstoviny masem nebo s omáčkou podávaná příloha k masům. Vyrábějí se z obilovin. Pro mnoho lidí je to právě problém. Lepek obsažen v pšenici způsobuje zdravotní problémy a v nadměrné míře konzumované těstoviny přispívají k nadváze. Jak se vyvarovat problémům a nemuset si těstoviny odpírat?

Předně si musíme říct, že problémy s váhou způsobují nevhodné kombinace potravin a jejich nadměrná konzumace. Problémy cukru v potravinách a jeho velké množství vešlo ve všeobecnou známost. Lepek v jídle, či spíše jeho nadměrné množství, se podepisuje na zdraví mnoha lidech. Ale i zdraví lidé hledají způsoby, jak množství lepku v potravě snížit, aby předešly případným budoucím komplikacím. Pro ně pro všechny, nejen pro celiatiky jsou k dostání na našem trhu zeleninové těstoviny.

Pro všechny, kdo mají rádi těstoviny ve všech jejich podobách je tu potravina 21. století. Dietní těstoviny ze zeleniny neobsahují žádný lepek, žádné cukry a žádný tuk. Obohaťte jimi své dietní potraviny a pokračujte v udržování správné váhy svého těla.

testoviny

Hodně lidí žije v představě, že mohou jíst cokoliv, co jim chutná, dokud jsou zdraví. Že dietní potraviny jsou jen pro nemocné. Dieta ale neznamená omezování se, dieta znamená změnu stravovacích návyků a prospívá i zdravým lidem. Vhodné zvolené dietní potraviny pomáhají předcházet civilizačním nemocem, odbourávají zvýšenou únavu a dodají tělu energii bez toho, že by ho zatěžovali zbytečnými látkami a problémovou chemií.

Těstoviny Perfect Pasta jsou pravidelně kontrolované renomovanou laboratoří ALS. Vyráběné jsou podle nejvyšších evropských kvalitativních standardů a disponují certifikáty nejen HACCP, ale i ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE. Vhodné jsou pro celiatiky, pro sportovce, pro vegany i lidi, toužící po snížení hmotnosti.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..