web analytics
Pro 192020
 

Chcete ve zdraví a pohodě prožít spokojený a dlouhý život? Milujete pobyt v lůně přírody, kulturu i společenský život, zároveň ale potřebujete místo, na které se můžete kdykoli uchýlit a nerušeně se věnovat odpočinku i nejrůznějším soukromým aktivitám od četby a studia přes kreslení, šití a pletení až po stavění modelů budov, lodí, letadel a realizaci dalších tvůrčích projektů? Pak si zařiďte opravdu útulný a pohodlný domov. Právě ten je totiž nejen bydlištěm, ale také zázemím, které vám v těžkých chvílích poskytne dokonalý úkryt před celým světem. Doma si můžete také vytvořit optimální podmínky pro věnování se nejrůznějším koníčkům i trávení společných chvil. A v neposlední řadě si zajisté zvete na návštěvu své blízké.

Čistota je základem zdraví. Moderní nábytek skvěle vypadá a jednoduše se udržuje

V interiéru by mělo být čisto. Nestačí jen odstraňovat prach a pravidelně omývat a leštit povrch nábytku i podlahy. Důležité je také nepřipustit, aby se v místnostech vyskytoval poškozený a omšelý nábytek. Takové kusy působí zanedbaně, a i když dobře víte, že jste je před chvílí dokonale očistili, stejně vyvolávají dojem, že se údržbě domácnosti příliš nevěnujete. Návštěvy se navíc mohou tvářit rozpačitě a podezíravě si prohlížet gauč s potrhaným čalouněním, na nejž je plánujete usadit. A naopak – pokud je v pokoji nový a moderní nábytek, vypadá dokonale čistě, aniž byste museli věnovat úklidu přílišnou péči.

Moderní nábytek působí vzdušně a elegantně

Starožitný nábytek bezesporu má své kouzlo, nicméně hodí se hlavně do prostornějších a dostatečně prosvětlených interiérů. Ve většině bytů působí spíše tísnivě. Moderní nábytek obvykle dokáže opticky zvětšit prostor. Dodá vám tak pocit volnosti a pohody. Navíc je praktický, elegantní a jednoznačně in.

 Publikoval 19. prosince 2020

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..