Ekologická drogerie

Už jste zvyklí číst složení výrobků, které kupujete, v prodejnách potravin? A vybíráte si jen takové, které jsou zdravé a neohrožují vaše zdraví? Které mají příznivé složení a neobsahují zbytečné chemické látky, které zatěžují váš organizmus? Proč tedy stejnou metodu neuplatňovat při výběru drogistického zboží a nešetřit své zdraví při běžném domácím úklidu a praní?

Můžete namítnout, že přece dnes při praní už se nemáčíte hodiny ve vodě, že pere za nás automatická pračka. Ale pak to vyprané prádlo nosíme na sobě a naše tělo je dlouhé hodiny v kontaktu s textiliemi, takže i zde je namístě, pokud vám záleží na zdraví svém i zdraví přírody okolo vás, vybírat přípravky bez chemie.

Než dorazí tento zdravý trend i do prodejen drogerie, dostanete ekologický prací prostředek TRI-BIO Natural Sensitive 1,42l ve specializované internetové prodejně ekolaska.cz. Jeho čistíci složky jsou rostlinného původu a neobsahuje rozpouštědla, která mohou jinak vysušovat pokožku a způsobovat alergické reakce. Stejně tak neobsahuje parfémové složky, takže vaše prádlo možná nebude vonět jako z televizní reklamy, ale stále bude čistě vyprané.

praci-gel-natural-sensitive-1420ml

Ekologický prací prostředek se nemusíte bát z pračky vypustit nejen do veřejné kanalizace, ale ani do domácí čistírny odpadových vod. Je rozložitelný živými organismy a tedy má jen minimální dopad na okolí, ve kterém žijete. Tady dostává ochrana životního prostředí konkrétní rozměr.

Jako účinná látka jsou využity rostlinné enzymy, dovolující snížit teplotu vody bez snížení účinnosti praní a tím ochrání i vaše textilie. Nižší spotřeba elektřiny znamená nižší náklady na domácnost. Prací gel TRI-BIO Natural Sensitive 1,42l je vhodný i jako ekologický prací prostředek pro miminka. Neobsahuje ani barviva, která neperou, jen působí na oko atraktivně. Nemusíte ho dávkovat plnou sklenicí, jedno balení vám vydrží až na třicet praní.

Ekologická drogerie ale není jen ekologický prací prostředek. V řadě TRI-BIO dostanete i prostředky na ruční i strojové mytí nádobí, další úklid v domácnosti a samozřejmě i použité obaly jsou ekologické. Vždyť jde o ochranu prostředí, ve kterém žijete vy a vaše rodina. Obchod ekolaska.cz vytvořili lidé, kteří mají rádi přírodu a chrání své prostředí pro život bez slevování z nároků na kvalitu. Pokud jste stejného smýšlení, už víte kde nakupovat.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..