Aktuálně 25.4.2012

Dny 26., 27., a 28. dubna jsou pod vlivem znamení Raka. Vše co po tyto dny uděláte ve prospěch svého hrudníku, plic, žaludku, jater a žlučníku působí dvojnásobně blahodárně, kromě operací těchto orgánů. Pozor na zatížení těchto orgánů, to působí zase škodlivější. Nedejte si stříhat vlasy, ani si je nyní nemyjte.

Protože jsou to dny listů, můžete vysévat listovou zeleninu i košťáloviny. Můžete posekat trávník a nezapomeňte vydatně zalít pokojové i balkónové květiny.

  • Ve dnech 29. a 30. dubna, když „vládne“ Lev, jsou ovlivněny naše cévy, srdce, záda a bránice. Pozor si dejte hlavně od 12:00 do 14:00 hodiny. V tomto čase nepijte kávu, protože je to velká zátěž na vaše srdíčko.
  • Dny Lva jsou dny plodů. Můžete rozsázet sazenice paprik a rajčat, ale zatím jen ve foliovníku nebo skleníku, ven půjdou až později. Stejně můžete prokypřit záhony, plevel dostane impuls k růstu a pak se jí snadno zbavíte ve znamení Kozoroha. Když teď vysejete trávník, bude rychle růst.

Dny 1. a 2. května jsou ovlivněny silami znamení Panna. Tedy nejvíce působí na trávení, slezinu a slinivku. Pozor na zatěžování těchto orgánů. Od 6:00 do 8:00 hodin letního času je fáze vyprazdňování tlustého střeva, tehdy nejezte vůbec. V tyto dny zkuste stravu co nejvíce odlehčit.

Toto jsou dny plodů. Ideální na přesazování pokojových i balkónových květin, sázení stromů a sazenic, které mají plody nad zemí. Vše pak bude pěkně růst. Ještě můžete vysít i trávník, případně letničky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..