web analytics
Čvn 012012
 

Dnes je ještě den ovládán znamením Vah . Toto znamení ovlivňuje ledviny, močový měchýř a oblast boků . Dejte si proto pozor na prochladnutí. Podpořit tyto orgány můžete tím, že budete hodně pít, hlavně v odpoledních hodinách, kdy močový měchýř a ledviny nejaktivnější pracují.

Protože je dnes i den květů podle lunárního kalendáře, můžete si ještě nějaké vysadit. Sbírat se vyplatí bylinky na podporu ledvin a močových cest. Například přesličku, řebříček nebo pastýřskou kapsičku. Uskladňují se pak v době klesajícího počtu Měsíce.

Sobota 2.6.2012 a neděle 3.6.2012

Jsou dny listů ve znamení Štíra. Ovlivněné jsou pohlavní a vylučovací orgány . Můžeme si dělat sedací koupele z řebříčku 2-3 krát do týdne.

Vysazovat můžete listovou zeleninu, salát, kapusta a podobně. V těchto dnech důkladně zalijte všechny rostliny, včetně pokojových a balkónových. Lépe vodu přijímají a hospodaří s ní.

V neděli je Perigeum v 15:07 hodině. Nemanipulujte s rostlinami. Jsou velmi citlivé. Platí to 12 hodin před a 12 hodin po tomto jevu.

V pondělí 4.6.2012 je Úplněk . Nejezte těžká jídla a hodně pijte. Hlavně čistou vodu. Dejte si pozor na roztržitost, hlavně při cestě autem. Během úplňku často bývají dopravní nehody.

 Zanechat komentář

Můžete používat tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(vyžadované)

(vyžadovaný)

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..